Drewniane drzwi wewnętrzne

Drewniane drzwi wewnętrzne

Drzwi drewniane wewnętrzne – drzwi wewnętrzne producent najwyższa jakość i prestiż

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne produkowane przez Pracownię Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI to kwintesencja stylu i najwyższej jakości wykonania.

Jakie czynniki decydują o tym, że wewnętrzne drzwi drewniane są ekskluzywne / prestiżowe? To nawyższej klasy dostępna technologia i precyzja na każdym etapie ich wykonania. Technologia i precyzja, którą zapewnić może tylko doświadczony i znający się na swoim fachu producent.

Po PIERWSZE DUBIŃSKI to producent drzwi drewnianych, który dobiera najwyższej jakości materiał. Nasze drzwi wewnętrzne muszą charakteryzwać się pierwszą jakością, drewno nie może mieć sęków ani uszkodzeń. Każda partia drewna opatrzona jest certyfikatem pochodzenia.

Po drugie PÓŁPRODUKT – KLEJONKA. Klejonkę do naszych drzwi drewnianych (dotyczy to zarówno drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych) produkujemy sami, jest wytwarzana z elementów przeciwprężnie klejonych. Takie przygotowanie klejonki daje pewność, że Państwa drzwi będą stabilne i trwałe przez lata.

Po trzecie DOBÓR MATERIAŁU. Ekskluzywne drewniane drzwi wewnętrzne dobrze jest wykonać z dębu. Jednak podczas gdy drzwi zewnętrzne w dębie są dla nas niemalże normą, to jeśli chodzi o drewniane drzwi wewnętrzne nie jest to absolutna konieczność. Drzwi wewnętrzne często oparte są na tradycyjnym wzornictwie i sprawdzi się tu drewno, z którego można ładnie wydobyć linię słojów. I tak drzwi wewnętrzne o nowoczesnej linii, które są gładkie i malowane farbą krytą, oprócz dębu mogą z pewnością być też wykonane z innego drewna, które dobrze poddaje się takiej metodzie wykonania. Wybór rodzaju drewna do produkcji drzwi wewnętrznych zależny jest też od stylu wnętrza. Na ogół naszym Klientom rekomendujemy drzwi dębowe, jednak w wielu sytuacjach jako drzwi wewnętrzne sprawdzą się również drzwi olchowe czy drzwi meranti.

Po czwarte KONSTRUKCJA. W Pracowni DUBIŃSKI istnieje podział konstrukcyjny drzwi wewnętrznych oparty na użyteczności. Dla dużych domów, rezydencji i pałaców proponujemy drewniane drzwi wewnętrzne w konstrukcji PRESTIGE, odpowiedniej dla drzwi drewnianych o dużej powierzchni skrzydeł. Takie drzwi wewnętrzne charakteryzują się konstrukcją zbliżoną do drzwi zewnętrznych. Są to drzwi o podwójnych płycinach pomiędzy którymi jest pustka powietrzna, co oznacza że skrzydło charakteryzuje się doskonałą izolacją akustyczną. W przydadku domów, których drzwi wewnętrzne są zwymiarowane do wielkości standardowych w zupełności wystarczy konstrukcja jednopłycinowa. Nadal jednak jakość wykonania i późniejsze użytkowanie są na najwyższym poziomie.

Po piąte STYL. Możliwości wyboru stylu Państwa drzwi wewnętrznych są tak szerokie, jak tylko podpowiada to Państwu wyobraźnia. Rozpoczynając od klasyki, poprzez elementy ręcznie rzeźbione, na wyglądzie nowoczesnym kończąc. Drewniane drzwi wewnętrzne mogą mieć zarówno powierzchnię gładką jak i szczotkowaną. Każdy pomysł, każda konstrukcja jest dla nas możliwa do zrealizowania.

Drzwi rzeźbione wewnętrzne drewniane olchowe na zamówienie / na wymiar - drzwi rzeźbione producent detale

2. Rezydencjonalne drzwi na zamówienie. Wykonane z drewna olchowego, dekorowane ręczną rzeźbą z motywem kwiatowym, pokrytą przecieraną złotą farbą. Dopełnienie piękna drzwi stanowią okucia i klamki pokryte 24 karatowym złotem.

Drewniane drzwi olchowe dla pokoleń – olcha,dąb, sosna, sapelle – drzwi wewnetrzne klamka

3. Idealnym dopełnieniem ekskluzywnych drzwi wewnętrznych w stylu rezydencjonalnym są klamki. Oczywistym jest w tym przypadku, że drzwi malowane złotem powinny posiadać klamki z kolorze złota.

Drewniane drzwi rzeźbione wewnętrzne na zamówienie, drewno: olcha - kwiaty

4. Zbliżenie na element kwiatowy rzeźbionych drzwi drewnianych. Efekt trójwymiarowości uzyskany poprzez malowanie złotą farbą i przecieranie.

Drewniane drzwi wewnętrzne na zamówienie, drzwi sosnowe, dębowe, olchowe, sapelle producent okien drewnianych

5. Drzwi wewnętrzne na zamówienie, w stylu rezydencjonalnym. Wykończone witrażem szklanym wykonanym metodą Tiffany. Każde szkiełko zostało poddane ręcznej obróbce. Efektem końcowym jest ponadprzeciętna elegancja drzwi wewnętrznych.

Drzwi meranti, ekskluzywne drzwi wewnętrzne na wymiar od producenta drzwi z wszystkich gatunków drewna w tym drzwi dębowe, drzwi sosnowe, drzwi olchowe, drzwi sapelle

6. Hol domu otulony klasycznymi drzwiami wewnętrznymi meranti. Dzięki szybom w oknach przestrzeń pomimo braku bezpośredniego światła nadal pozostaje jasna.

Drzwi wewnętrzne na wymiar – zbliżenie na drzwi drewniane z olchy

7. Zbliżenie detali drzwi wewnętrznych.

Drzwi wewnętrzne dębowe - drzwi wewnętrzne ekskluzywne dębowe producent, rustykalna klamka

8. Klasyczne drzwi wewnętrzne dębowe. Biel drzwi jest bardzo popularna w ostatnich czasach. Głębokie szczotkowanie uwypukla strukturę drewna, a wykończenie w postaci rustykalnej klamki dopełnia całość.

Dwuskrzydłowe drzwi na zamówienie olchowe, drzwi dwuskrzydłowe drewniane na wymiar o wysokiej jakości, olcha

9. Klasyczne drzwi wewnętrzne. Dwuskrzydłowe drzwi olchowe. W przypadku tych drzwi wewnętrznych materiałem podstawowym jest olcha ze względu na pożądaną gładkość powierzchni. Dekoracją podkreślającą świetność tych drzwi są szyby dwustronnie fazowane. Dzięki fazie promienie świetlne załamują się, powodując ciekawe efekty kolorystyczne przestrzeni domowej.

Dobre drzwi drewniane wewnętrzne na zamówienie, producent drzwi na wymiar, drzwi ekskluzywne i luksusowe

10. Duże kasetony w drzwiach drewnianych na zamówienie. Niezależnie od tego czy skrzydło drzwi jest pełne, czy oszklone oba wybory psują do siebie i do wnętrza.

Drzwi klasyczne wewnętrzne, drzwi klasyczne drewniane olchowe, producent drzwi wewnętrznych ekskluzywnych

11. Wolne ujęcia klasycznych drzwi drewnianych dwuskrzydłowych.

Drewniane drzwi wewnętrzne do garderoby, garderoba drewniana - drzwi na zamówienie

12. Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne do garderoby. Dzięki delikatnym szprosom skrzydeł drzwiowych uzyskaliśmy efekt lekkości.

Drewniane drzwi wewnetrzne – drzwi wewnetrzne na wymiar

13. Biel drzwi jest klasyką od zawsze i na zawsze. Dla tych z Państwa, którzy pragną jednocześnie wpuścić światło do wnętrza przez szyby i jednocześnie pozostawać w intymności, propozycją są szyby matowe. Tu propozycja w drzwiach pojedynczych z jednym dodatkowym skrzydełkiem. Szyby dwustronnie fazowane i jednocześnie przydymione wewnątrz.

Drzwi drewniane wewnętrzne olcha – drzwi olchowe na wymiar, ten sam producent oferuje też drzwi sosnowe, drzwi dębowe drzwi meranti i drzwi sapelle

14. Rezydencjonalne drzwi wewnętrzne jednoskrzydłowe i dwuskrzydłowe pełne. Prostota tych drzwi wyrażona jest w detalu. Ciekawym wykończeniem drzwi wewnętrznych jest zastosowanie wysokich listw przypodłogowych, dodatkowo nadających drzwiom splendoru. W tej przestrzeni najbardziej dekoracyjnym elementem jest obudowa grzejnika, ręcznie rzeźbiona.

Drzwi drewniane do rezydencji, luksusowe drzwi dębowe wewnętrzne na zamówienie salon rezydencja

15. Wnętrze salonu rezydencjonalnego w stonowanych barwach.

Drzwi drewniane wewnętrzne - drzwi olchowe na wymiar, producent drzwi z wszystkich gatunków drewna na zamówienie: drzwi sosnowe, drzwi dębowe, drzwi sapelle, drzwi meranti, drzwi olchowe

16. Hol rezydencji z szerszej perspektywy. Pojedyncze drzwi drewniane – szprosowane, wykończone szybami fazowanymi wraz z bocznymi skrzydłami zapraszają do wejścia, jednocześnie oświetlają korytarz, nadając wnętrzu wrażenie większej przestrzeni.

Drzwi wewnętrzne – olchowe drzwi drewniane na wymiar producent, inne drzwi wewnętrzne w ofercie: drzwi sosnowe, drzwi dębowe, drzwi sapelle, drzwi meranti

17. Białe drzwi wewnętrzne, wykonane w jakości PREMIUM. Drewno – olcha. Wysoce dekoracyjne drzwi jednoskrzydłowe, z dwoma bocznymi skrzydełkami, szklone fazowanym szkłem Optiwhite, matowione w części wewnętrznej.

Drzwi wewnętrzne z dębu - drzwi dębowe wewnętrzne na wymiar

18. Ekskluzywne panele ścienne powinny stylem wykonania współgrać z drzwiami wewnętrznymi. Stolarka wykonana u jednego producenta gwarantuje spójność stylu.

Drzwi wewnętrzne dębowe – drewniane drzwi dębowe na zamówienie, długa gwarancja

19. Wewnętrzne drzwi z litego dębu. Drzwi pełne, wykończone pionowymi listwami dębowymi.

Debowe drzwi wewnetrzne – wewnetrzne drewniane drzwi debowe na zamowienie

20. Zbliżenie wykończenia łączeń szprosów drzwi dębowych wewnętrznych podwójnych. Drzwi stanowią wejście do głównego salonu wiejskiej rezydencji.

Ekskluzywne drzwi drewniane - ekskluzywne drzwi wewnętrzne na wymiar, producent drzwi wewnętrznych

21. Pałacowe ekskluzywne drzwi wewnętrzne. Wykonane z drewna sapeli, barwionego na odcień mahoniu. Wyjątkowo masywne drzwi w swojej obudowie, poprzez kasetonowe ościeżnice, jak również portale dekoracyjne, ręcznie rzeźbione. Lekkości tym drzwiom wewnętrznym nadaje łukowy kształt i szprosy w skrzydle drzwiowym wykończone fazowanym szkłem.

Drzwi ekskluzywne na zamówienie – drzwi luksusowe pałacowe sapelle – drzwi wewnętrzne drewniane sapelle

22. Zbliżenie szkła w szprosach uwydatnia taniec odbijającego się światła.

Dębowe drzwi wewnętrzne drewniane od producenta – drzwi drewniane producent

23. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne dębowe. Struktura tego drewna wzbogaca drzwi, słoje zdają nadają im niepowtarzalny charakter.

Drzwi rzeźbione producent – luksusowe, ekskluzywne drzwi drewniane detal

24. Element dekoracyjny ręcznie rzeźbiony ekskluzywnych dębowych drzwi wewnętrznych.

Drzwi wewnetrzne stylowe – najlepsze drzwi drewniane producent

25. Stylowe klasyczne drzwi wewnętrzne. Na całej długości korytarza wykonaliśmy takie same drzwi, z fazowanym szkłem w oryginalnej ramie szprosów. Światło odbite od lamp pięknie tańczy na ścianach.

Pałacowe luksusowe wewnętrzne drzwi ekskluzywne drewniane na zamówienie od producenta

26. Renowacja Pałacu Arcybiskupów we Lwowie. Pałacowe wewnętrzne drzwi olchowe. To jedna z naszych najbogatszych realizacji pod względem efektowności wykończenia w rzeźbie.

Ekskluzywne drzwi producent – luksusowe olchowe drewniane drzwi pałacowe portal

27. Zbliżenie ręcznie rzeźbionego portalu ekskluzywnych, pałacowych drzwi wewnętrznych. Połączenie bieli drzwi i czerwienie ścian sali balowej Pałacu Arcybiskupów we Lwowie.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne na zamówienie producent – drzwi drewniane pałacowe na wymiar korona

28. Dzwi wewnętrzne pałacowe. Korona tych ekskluzywnych drzwi stanowi o ich wyjątkowości i indywidualnym pięknie. Dzięki koronie właśnie drzwi wewnętrzne stają się bardziej okazałe i dlatego idealnie pasują do dużych przestrzeni.

Olchowa drewniana opaska drzwi windy – drewniane drzwi windy na zamówienie – drzwi nietypowe producent

29. Element dekoracyjny opaski wokół windy. Połączenie absolutnej klasyki, wytworności wnętrz pałacu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Drzwi drewniane na zamowienie – drzwi masywne dębowe producent

30. Masywne dębowe drzwi wewnętrzne Dworca PKP w Malborku. Drzwi zostały poddane rewitalizacji.

Luksusowe drzwi drewniane pałac – ekskluzywne drzwi wewnętrzne pałacowe

31. Sala balowa Pałacu Arcybiskupów we Lwowie. Przy tak grubych murach nie tylko drzwi powinny być imponujące, a także korony i ościeżnice, których kasetony zostały wykonane identycznie do powierzchni skrzydła drzwi.

Ekskluzywne drzwi drewniane - drzwi wewnętrzne luksusowe na wymiar

32. Zbliżenia elementu dekoracyjnego drzwi wewnętrznych do salo balowej.

Drzwi wewnętrzne olchowe, trwałe dobre drzwi na zamówienie dla pokoleń zbliżenie

33.

Drzwi rzeźbione drewniane – rzeźba drewniana drzwi olcha, producent drzwi z dębu, olchy, sosny, sapelle i meranti

34. Zbliżenie rzeźby.

Rzeźbione drzwi drewniane, drzwi rzeźbione na wymiar - rzeźby olchowe

35. Rzeźby wychodzące spod dłuta w Pracowni DUBIŃSKI.

Drzwi wewnętrzne przesuwne - drzwi przesuwane - drzwi rozsuwane drewniane – drzwi przesuwne na zamówienie producent

36. Jedna z naszych nowoczesnych realizacji. Dwuskrzydłowe wewnętrzne drzwi przesuwne. Z jednej strony zamykają przestrzeń sypialnianą, z drugiej jednak strony, dla uzyskania efektu powiększonej przestrzeni, przy odsunięciu skrzydeł drzwiowych dwa pomieszczenia zlewają się w jedno duże.

Dębowe drzwi nietypowe wewnętrzne na wymiar, drzwi wewnętrzne producent

37. Drzwi wewnętrzne dębowe, wykonane do piwnic rezydencji. Na uwagę zasługuje widoczne zakołkowanie miejsc przybijania gwoździ, co nadaje surowego wyglądu tym nietypowym drzwiom wewnętrznym.

Drzwi nietypowe na zamówienie - drewniane drzwi nietypowe producent, kolorowe młodzieżowe

38. Drzwi kolorowe, małego fana graffiti. Tak właśnie wykonaliśmy drzwi wewnętrzne drewniane do pokoju młodzieżowego.

Nowoczesne wewnętrzne drzwi klasyczne, drzwi drewniane producent drzwi sosnowych, dębowych, olchowych, sapelle i meranti

39. Nowoczesne wewnętrzne drzwi klasyczne. Jedne z naszych nielicznych realizacji okleinowanych.

Drzwi drewniane producent olcha, dąb, meranti, sosna, sapelle - fragment drzwi dębowych wewnętrznych

40.

Drzwi nietypowe producent - drewniane wewnętrzne drzwi nietypowe

41.

Drzwi drewniane wewnętrzne - zbliżenie drzwi dąb na wymiar dębowe

42.

Dębowe drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar – solidne drzwi z dębu

43.

Drewniane debowe drzwi wewnetrzne producent, drzwi wewnetrzne na wymiar debowe, sosnowe, olchowe, meranti i inne

44.

Drzwi wewnętrzne drewniane Cambridge

Drzwi wewnętrzne drewniane 6-kasetonowe Cambridge z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Bristol

Drzwi wewnętrzne drewniane 6-kasetonowe Bristol z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Londyn

Drzwi wewnętrzne drewniane 1-kasetonowe Londyn z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Jork

Drzwi wewnętrzne drewniane 1-kasetonowe Jork z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Glasgow

Drzwi wewnętrzne drewniane 1-kasetonowe Glasgow z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Rzym

Drzwi wewnętrzne drewniane 3-kasetonowe Rzym z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Mediolan

Drzwi wewnętrzne drewniane 3-kasetonowe Mediolan z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Florencja

Drzwi wewnętrzne drewniane 3-kasetonowe Florencja z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Kolonia

Drzwi wewnętrzne drewniane 5-kasetonowe Kolonia z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Stuttgart

Drzwi wewnętrzne drewniane 5-kasetonowe Stuttgart z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Ulm

Drzwi wewnętrzne drewniane 5-kasetonowe Ulm z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Sewilla

Drzwi nowoczesne wewnętrzne drewniane Sewilla z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Malaga

Drzwi nowoczesne wewnętrzne drewniane Malaga z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Granada

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Granada z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Kadyks

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Kadyks z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Zurych

Drzwi wewnętrzne drewniane Zurych 2-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Lucerna

Drzwi wewnętrzne drewniane Lucerna 2-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Berno

Drzwi wewnętrzne drewniane Berno 2-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Padwa

Drzwi wewnętrzne drewniane Padwa 4-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Wenecja

Drzwi wewnętrzne drewniane Wenecja 4-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Katania

Drzwi wewnętrzne drewniane Katania 4-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Palermo

Drzwi wewnętrzne drewniane Palermo 4-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Ankona

Drzwi wewnętrzne drewniane Ankona 4-kasetonowe z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Lugo

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Lugo z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Bilbao

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Bilbao z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Madryt

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Madryt z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Kordoba

Drzwi nowoczesne wewnętrzne drewniane Lugo z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Toledo

Drzwi nowoczesne wewnętrzne drewniane Toledo z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Saragossa

Drzwi nowoczesne wewnętrzne drewniane Saragossa z kolekcji Radidoors

Jeśli podobają się Państwu nasze realizacje, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częscią oferty Pracowni Dubiński. Drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne to nie wszystko, co tu wytwarzamy. Tworzymy dla Państwa również (między innymi) drzwi zewnętrzne, okna drewniane, luksusowe drewniane kuchnie na zamówienie czy prestiżowe schody.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego równiez w sytuacji, gdy nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali.

Inspiracje

Drewniane drzwi klasyczne

Drewniane drzwi klasyczne

Drewniane meble kuchenne na zamówienie

Drewniane meble kuchenne na zamówienie

Stylowe meble kuchenne angielskie

Stylowe meble kuchenne angielskie

Meble kuchenne olchowe

Meble kuchenne olchowe

Dom w stylu prowansalskim

Dom w stylu prowansalskim

Klasyczne drzwi wewnętrzne

Klasyczne drzwi wewnętrzne

Klasyczna angielska kuchnia

Klasyczna angielska kuchnia

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - szklone metodą tiffany

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - szklone metodą tiffany

Drzwi rezydencjonalne

Drzwi rezydencjonalne

Drzwi dębowe zewnętrzne

Drzwi dębowe zewnętrzne

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Rzeźbione drzwi pałacowe

Rzeźbione drzwi pałacowe

Barokowe drzwi rzeźbione

Barokowe drzwi rzeźbione

Ekskluzywne drewniane wnętrze

Ekskluzywne drewniane wnętrze

Wnętrza ekstrawaganckie

Wnętrza ekstrawaganckie

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne szklone Tiffany

Drzwi wewnętrzne szklone Tiffany

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498