• Oferta
  • Drzwi
  • Drewniane drzwi wewnętrzne premium, ekskluzywne drzwi pokojowe, kuchenne i łazienkowe, dębowe drzwi wewnętrzne przeszklone

Drewniane drzwi wewnętrzne premium, ekskluzywne drzwi pokojowe, kuchenne i łazienkowe, dębowe drzwi wewnętrzne przeszklone

Drewniane drzwi wewnętrzne premium, ekskluzywne drzwi wewnętrzne przeszklone i pełne

Drzwi drewniane wewnętrzne – drzwi wewnętrzne producent najwyższa jakość i prestiż

Pracownia Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI to producent drzwi wewnętrznych premium.

Ekskluzywne, drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone i z litego drewna wyprodukowane w naszej pracowni to kwintesencja stylu i najwyższej jakości wykonania.

Jakie czynniki decydują o tym, że drewniane drzwi wewnętrzneekskluzywne / prestiżowe? To nawyższej klasy dostępna technologia i precyzja na każdym etapie ich wykonania. Technologia i precyzja, którą zapewnić może tylko doświadczony i znający się na swoim fachu producent drzwi wewnętrznych.

Po PIERWSZE DUBIŃSKI to producent drzwi wewnętrznych drewnianych, który zawsze dobiera najwyższej jakości materiał. Nasze drzwi wewnętrzne premium muszą charakteryzować się jakością, drewno nie może mieć sęków ani uszkodzeń. Każda partia drewna opatrzona jest certyfikatem pochodzenia.

Po drugie PÓŁPRODUKT – KLEJONKA. Klejonkę do naszych drzwi drewnianych (dotyczy to zarówno drzwi zewnętrznych jak i wewnętrznych) produkujemy sami, jest wytwarzana z elementów przeciwprężnie klejonych. Takie przygotowanie surowca daje pewność, że Państwa drewniane drzwi wewnętrzne będą stabilne i trwałe przez lata.

Po trzecie DOBÓR MATERIAŁU. Ekskluzywne drewniane drzwi wewnętrzne dobrze jest wykonać z dębu. Jednak podczas gdy drewniane drzwi zewnętrzne w dębie są dla nas niemalże normą, to jeśli chodzi o drewniane drzwi wewnętrzne dąb nie jest to absolutną koniecznością. Drzwi wewnętrzne ekskluzywne i klasy premium często oparte są na tradycyjnym wzornictwie i sprawdzi się tu drewno, z którego można ładnie wydobyć linię słojów. I tak drzwi wewnętrzne drewniane (zarówno te z litego drewna, jak i przeszklone) o nowoczesnej linii, które są gładkie i malowane farbą krytą, oprócz dębu mogą z pewnością być też wykonane z innego drewna, które dobrze poddaje się takiej metodzie wykonania. Wybór rodzaju drewna do produkcji drzwi wewnętrznych premium i ekskluzywnych / luksusowych zależny jest też od stylu wnętrza. Na ogół naszym Klientom rekomendujemy doskonałe drzwi dębowe, jednak w wielu sytuacjach jako dobre drzwi wewnętrzne premium, szczególnie jeśli są to drzwi wewnętrzne przeszklone (a nie jednolite drewniane) sprawdzą się również drzwi olchowe czy drzwi meranti.

Po czwarte KONSTRUKCJA. W Pracowni DUBIŃSKI istnieje podział konstrukcyjny drewnianych drzwi wewnętrznych oparty na użyteczności. Dla dużych domów, rezydencji i pałaców proponujemy ekskluzywne drewniane drzwi wewnętrzne w konstrukcji PRESTIGE, odpowiedniej dla drzwi drewnianych o dużej powierzchni skrzydeł. Takie drzwi wewnętrzne premium charakteryzują się konstrukcją zbliżoną do drzwi zewnętrznych. Są to drzwi o podwójnych płycinach pomiędzy którymi jest pustka powietrzna, co oznacza że skrzydło charakteryzuje się doskonałą izolacją akustyczną. W przypadku domów, których drzwi wewnętrzne są zwymiarowane do wielkości standardowych w zupełności wystarczy konstrukcja jednopłycinowa. Nadal jednak jakość wykonania i późniejsze użytkowanie są na najwyższym możliwym poziomie PREMIUM.

Po piąte STYL. Możliwości wyboru stylu Państwa drzwi wewnętrznych są tak szerokie, jak tylko podpowiada to Państwu wyobraźnia. Rozpoczynając od klasyki, poprzez elementy ręcznie rzeźbione, na wyglądzie nowoczesnym kończąc. Drewniane drzwi wewnętrzne premium i drzwi ekskluzywne mogą mieć zarówno powierzchnię gładką jak i szczotkowaną. Bardzo popularne są wśród Państwa nie tylko nasz drzwi pełne, ale i drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone, o bardzo zróżnicowanej stylistyce nie ograniczającej się wcale do drzwi wewnętrznych w stylu francuskim (drzwi ze szprosami, przeszklone na niemal całej powierzchni). Każdy pomysł, każda konstrukcja jest dla nas możliwa do zrealizowania.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane - detale, drzwi olchowe  rzeźbione na zamówienie / na wymiar - producent drzwi wewnętrznych Dubiński

2. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi rezydencjonalne na zamówienie w kolorze białym. Wykonane z drewna olchowego, dekorowane ręczną rzeźbą z motywem kwiatowym, pokrytą przecieraną złotą farbą. Dopełnieniem piękna tych białych drzwi wewnętrznych są okucia i klamki pokryte 24 karatowym złotem.

Białe drewniane drzwi wewnętrzne olchowe na całe pokolenia – ekskluzywna złota klamka

3. Idealnym dopełnieniem ekskluzywnych drzwi wewnętrznych w stylu rezydencjonalnym są klamki. Oczywistym jest w tym przypadku, że białe drzwi drewniane malowane złotem powinny posiadać klamki właśnie w kolorze złota.

Białe drewniane drzwi wewnętrzne rzeźbione na zamówienie, drewno: olcha - zbliżenie na rzeźbione kwiaty

4. Zbliżenie na element kwiatowy ekskluzywnych, rzeźbionych drzwi wewnętrznych drewnianych w kolorze białym. Efekt trójwymiarowości uzyskany poprzez malowanie złotą farbą i przecieranie.

Drzwi wewnętrzne przeszklone, ekskluzywne drewniane drzwi dwuskrzydłowe

5. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne przeszklone,  prestiżowe drzwi drewniane dwuskrzydłowe wyprodukowane na zamówienie w stylu rezydencjonalnym.

Te przeszklone drzwi wewnętrzne na wymiar są wykończone witrażem wykonanym metodą Tiffany. Każde szkiełko zostało poddane ręcznej obróbce. Efektem końcowym jest ponadprzeciętna elegancja luksusowych drzwi wewnętrznych.

Ekskluzywne, przeszklone drzwi wewnętrzne na wymiar od Dubińskiego - producenta drzwi wewnętrznych

6. Białe, przeszklone drzwi wewnętrzne premium z drewna meranti – ładne, eleganckie drzwi dwuskrzydłowe. Jako producent drzwi wewnętrznych wraz z właścicielami domu zdecydowaliśmy się otulić jego hol klasycznymi drewnianymi drzwiami wewnętrznymi premium wykonanymi z drewna meranti.

Drzwi wewnętrzne przeszklone sprawiają, że pomimo braku bezpośredniego światła przestrzeń holu domu nadal pozostaje jasna.

Drzwi wewnętrzne przeszklone dwuskrzydłowe – zbliżenie na drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar wykonane z olchy

7. Białe drzwi wewnętrzne przeszklone klasy premium. Zbliżenie detali (szyby w drzwiach i klamki).

Drzwi wewnętrzne drewniane (z szybą) dwuskrzydłowe wykonane z olchy.

Drzwi wewnętrzne dębowe - drzwi wewnętrzne ekskluzywne drewniane od producenta, rustykalna klamka

8. Klasyczne drzwi wewnętrzne dębowe klasy premium. Biel drzwi jest bardzo popularna w ostatnich czasach. Głębokie szczotkowanie uwypukla strukturę drewna.

Drewniane drzwi wewnętrzne pokojowe w stylu rustykalnym (o stylu świadczy wykończenie w postaci dopełniającej całość rustykalnej klamki).

Drzwi wewnętrzne przeszklone dwuskrzydłowe, drzwi drewniane białe klasy premium wyprodukowane na wymiar / na zamówienie z olchy

9. Klasyczne drzwi wewnętrzne przeszklone – dwuskrzydłowe drzwi drewniane olchowe.

W przypadku tych drzwi wewnętrznych premium materiałem podstawowym jest olcha ze względu na pożądaną gładkość powierzchni. Dekoracją podkreślającą świetność drzwi wewnętrznych są szyby / przeszklenia dwustronnie fazowane. Dzięki fazie promienie świetlne załamują się, powodując ciekawe efekty kolorystyczne przestrzeni domowej.

Białe drzwi wewnętrzne przeszklone dwuskrzydłowe - drzwi drewniane na wymiar

10. Białe drzwi wewnętrzne przeszklone dwuskrzydłowe. Drzwi pokojowe drewniane z szybą: eleganckie, ładne, dobre.

Rzucają się w oczy duże kasetony w drewnianych drzwiach wewnętrznych na zamówienie. W prezentowanej realizacji niezależnie od tego czy skrzydło drzwi jest pełne, czy wybieramy drzwi przeszklone – oba wybory są eleganckie i dobrze pasują do wnętrza.

Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne klasyczne, drzwi drewniane olchowe w kolorze białym

11. Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne premium – ładne i eleganckie drewniane drzwi pokojowe (drewniane drzwi do pokoju) w kolorze białym. 

Trzy różne zdjęcia – wolne ujęcia klasycznych drzwi drewnianych wewnętrznych dwuskrzydłowych. Producent drzwi wewnętrznych: Pracownia Stolarki artystycznej Dubiński.

Drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone do garderoby, garderoba drewniana - drzwi na zamówienie

12. Dwuskrzydłowe drzwi wewnętrzne przeszklone do garderoby. Ładne drzwi drewniane w kolorze białym.

Te drzwi wewnętrzne przeszklone ze szprosami właśnie dzięki delikatnym szprosom zdają się bardzo lekkie, jest to oczywiście efektem stylistycznie przez naszych projektantów zamierzonym.

Drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone – drzwi wewnetrzne na wymiar

13.  Białe drzwi wewnętrzne przeszklone – drzwi drewniane dwuskrzydłowe (tak zwane drzwi półtoraskrzydłowe, w których skrzydło aktywne jest dwa razy dłuższe od rzadziej używanego skrzydła biernego).

Białe drzwi drewniane są klasyką od zawsze i na zawsze. Dla tych z Państwa, którzy pragną jednocześnie wpuścić światło do wnętrza przez szyby i jednocześnie pozostawać w intymności, dobrą propozycją są szyby matowe. Na zdjęciu widoczna jest nasza propozycja drzwi wewnętrznych przeszklonych wypełnionych szybami matowymi. Są to przydymione od wewnątrz eleganckie szyby dwustronnie fazowane.

Drzwi wewnętrzne drewniane olchowe na wymiar w kolorze białym - drzwi dwuskrzydłowe i (znajdujące się tuż obok) drzwi jednoskrzydłowe

14. Rezydencjonalne, białe drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i drzwi jednoskrzydłowe. Drzwi drewniane pełne (bez przeszkleń) wyprodukowane z olchy.

Prostota tych drzwi wewnętrznych premium wyrażona jest w detalu. Ciekawym ich wykończeniem jest zastosowanie wysokich listew przypodłogowych, nadających splendoru wnętrzu pomieszczenia i samym drzwiom. W eleganckiej przestrzeni najbardziej dekoracyjnym elementem jest ręcznie rzeźbiona drewniana obudowa grzejnika.

Drzwi wewnętrzne drewniane do rezydencji, luksusowe salonowe białe drzwi dwuskrzydłowe dębowe na zamówienie

15. Wnętrze salonu rezydencji w stonowanych barwach. Na pierwszym planie po prawej eleganckie drewniane drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe klasy premium w kolorze białym.

Drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar - przeszklone drzwi olchowe na wymiar

16. Hol rezydencji z szerszej perspektywy. Pojedyncze drzwi wewnętrzne przeszklone ze szprosami wykończone szybami fazowanymi wraz z bocznymi skrzydłami zapraszają do wejścia, jednocześnie oświetlają korytarz, nadając wnętrzu wrażenie większej przestrzeni. Obok drzwi przeszklonych ładne, białe drzwi drewniane premium jednoskrzydłowe, a naprzeciwko nas drewniane drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe.

Drzwi wewnętrzne drewniane wykonane z olchy z Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński – producenta drzwi wewnętrznych drewnianych pełnych i przeszklonych.

Drewniane drzwi wewnętrzne ekskluzywne

17. Białe drzwi wewnętrzne przeszklone premium – piękne, ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane z szybą. Drewno – olcha. 

Te wysoce dekoracyjne drzwi jednoskrzydłowe z dwoma bocznymi skrzydełkami zostały przeszklone fazowanym szkłem Optiwhite, matowionym w części wewnętrznej.

Drzwi wewnętrzne dębowe na wymiar

18. Ładne, przeszklone drzwi wewnętrzne drewniane dębowe w kolorze białym zdobiące eleganckie, wykończone drewnem wnętrze. 

Ekskluzywne panele ścienne powinny stylem wykonania współgrać z drzwiami wewnętrznymi. Stolarka wykonana u jednego producenta gwarantuje spójność stylu.

Drzwi wewnętrzne dębowe – drewniane drzwi dębowe na zamówienie, długa gwarancja

19. Wewnętrzne drzwi z litego dębu. Drzwi do pokoju / pokojowe drewniane pełne klasy premium, wykończone pionowymi listwami dębowymi.

Drzwi klasy premium od Dubińskiego – producenta drzwi wewnęterznych – to solidne wykonanie, elegancki design, długa gwarancja, a także solidność i dokładność wykonania nie mające sobie równych.

Dębowe drzwi wewnętrzne przeszklone – drewniane drzwi dwuskrzydłowe na zamówienie

20. Ładne drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone dwuskrzydłowe. Drzwi dębowe klasy premium.

Po lewej zbliżenie wykończenia łączeń szprosów drzwi dębowych wewnętrznych podwójnych. Drzwi stanowią wejście do głównego salonu wiejskiej rezydencji.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane przeszklone

21. Pałacowe, ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane przeszklone.

Te prestiżowe drzwi półokragłe są wykonane z drewna sapeli, barwionego na odcień mahoniu. Wyjątkowo masywne drzwi w swojej obudowie, poprzez kasetonowe ościeżnice, jak również portale dekoracyjne, ręcznie rzeźbione. Lekkości tym drzwiom wewnętrznym nadaje łukowy kształt i szprosy w skrzydle drzwiowym wykończone fazowanym szkłem.

Drewniane drzwi wewnętrzne ekskluzywne na wymiar – drzwi luksusowe pałacowe z drewna sapelle

22. I jeszcze raz, te same co wyżej luksusowe, prestiżowe drzwi wewnętrzne drewniane przeszklone ze szprosami.

Zbliżenie szkła w szprosach uwydatnia taniec odbijającego się światła.

Dębowe drzwi wewnętrzne przeszklone drewniane dwuskrzydłowe od producenta

23. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne dębowe.

Piękne dwuskrzydłowe drzwi drewniane przeszklone. Struktura tego drewna wzbogaca drzwi, słoje zdają nadają im niepowtarzalny charakter.

Dębowe drzwi wewnętrzne rzeźbione - rzeźbiony w drewnie detal

24. Ręcznie rzeźbiony element dekoracyjny ekskluzywnych dębowych drzwi wewnętrznych.

Ekskluzywne, stylowe, drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone

25. Piękne, stylowe, klasyczne drzwi wewnętrzne drewniane przeszklone – drzwi ekskluzywne z szybą ze szprosami.

Na całej długości korytarza wykonaliśmy takie same drzwi z fazowanym szkłem w oryginalnej ramie szprosów. Światło odbite od lamp pięknie tańczy na ścianach.

Pałacowe, luksusowe wewnętrzne drzwi ekskluzywne, drewniane. Drzwi na zamówienie od producenta

26. Pałacowe drzwi wewnętrzne ekskluzywne z drewna. Drzwi na zamówienie z Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński – producenta drzwi wewnętrznych premium.

Renowacja Pałacu Arcybiskupów we Lwowie. Ekskluzywne, pałacowe wewnętrzne drzwi olchowe. To jedna z naszych najbogatszych realizacji pod względem efektowności wykończenia w rzeźbie.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane z olchy - zbliżenie na rzeźbiony fragment drzwi pałacowych

27. Zbliżenie ręcznie rzeźbionego portalu ekskluzywnych, pałacowych drzwi wewnętrznych. Połączenie bieli drewnianych drzwi i czerwieni ścian sali balowej Pałacu Arcybiskupów we Lwowie.

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne na zamówienie – drzwi drewniane pałacowe na wymiar i zbliżenie ich korony

28. Ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane pałacowe.

Korona tych luksusowych, prestiżowych drzwi stanowi o ich wyjątkowości i indywidualnym pięknie. Dzięki koronie te białe, drewniane drzwi wewnętrzne stają się bardziej okazałe i dlatego idealnie pasują do dużych przestrzeni.

Drewniana opaska drzwi windy na zamówienie – drzwi nietypowe

29. Element dekoracyjny rzeźbionej drewnianej opaski wokół windy. Połączenie absolutnej klasyki, wytworności wnętrz pałacu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi.

Drzwi drewniane dwuskrzydłowe na zamówienie – masywne drzwi wewnętrzne dębowe

30. Masywne dębowe drzwi wewnętrzne na zamówienie znajdujące się na dworcu PKP w Malborku. Te solidne dwuskrzydłowe drewniane drzwi wewnętrzne w kolorze jasnozielonym zostały poddane rewitalizacji u producenta drzwi wewnętrznych – w Pracowni Stolarki Arty

Luksusowe drzwi drewniane pałac – ekskluzywne drzwi wewnętrzne pałacowe

31. Sala balowa Pałacu Arcybiskupów we Lwowie. Przy tak grubych murach nie tylko drzwi powinny być imponujące, a także korony i ościeżnice, których kasetony zostały wykonane identycznie do powierzchni skrzydła drzwi.

Na wprost ekskluzywne drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar – bogato zdobione, luksusowe, prestiżowe, białe drzwi dwuskrzydłowe.

Ekskluzywne drzwi drewniane - drzwi wewnętrzne luksusowe na wymiar

32. Zbliżenia elementu dekoracyjnego drzwi wewnętrznych w sali balowej Pałacu Arcybiskupów we Lwowie. Po prawej bogato zdobione, pałacowe, ekskluzywne drzwi wewnętrzne drewniane w kolorze białym

Zbliżenie rzeźbionego elementu, fragmentu obudowy ekskluzywnych, drewnianych drzwi wewnętrznych na zamówienie

33. Zbliżenie rzeźbionego elementu – obudowa ekskluzywnych, drewnianych drzwi wewnętrznych w kolorze białym.

Rzeźba z obudowy drewnianych drzwi wewnętrznych ekskluzywnych

34. Zbliżenie rzeźby będącej częścią białych, drewnianych drzwi wewnętrznych ekskluzywnych.

Olchowe rzeźby z obudowy ekskluzywnych drzwi drewnianych na wymiar

35. Rzeźby z obudowy drzwi wychodzące spod dłuta Pracowni DUBIŃSKI – producenta drzwi wewnętrznych drewnianych ekskluzywnych i klasy premium.

Drzwi wewnętrzne przesuwne - drzwi przesuwane - drzwi rozsuwane drewniane – drzwi przesuwne

36. Dwuskrzydłowe przesuwne drzwi wewnętrzne. Jedna z naszych nowoczesnych realizacji. Z jednej strony zamykają przestrzeń sypialnianą, z drugiej jednak strony, dla uzyskania efektu powiększonej przestrzeni, przy odsunięciu skrzydeł drzwiowych dwa pomieszczenia zlewają się w jedno duże.

Drzwi wewnętrzne przesuwne / drzwi przesuwane / drzwi rozsuwane drewniane od Dubińskiego – producenta drzwi drewnianych (w tym drzwi przesuwnych) na zamówienie.

Dębowe drzwi wewnętrzne nietypowe - drewniane drzwi do piwnicy od producenta

37. Drzwi wewnętrzne dębowe, wykonane do piwnicy rezydencji. Na uwagę zasługuje widoczne zakołkowanie miejsc przybijania gwoździ, co nadaje surowego wyglądu tym nietypowym drewnianym drzwiom wewnętrznym.

Drewniane drzwi wewnętrzne premium do piwnicy? Z Dubińskim – producentem drzwi wewnętrznych to jak najbardziej wykonalne.

Nowoczesne drzwi do pokoju młodzieżowego - drzwi drewniane kolorowe

38. Drzwi wewnętrzne kolorowe małego fana graffiti naszej produkcji. Tworzone w naszej pracowni drzwi wewnętrzne to zarówno drzwi klasyczne jak i drzwi nowoczesne. Te widoczne na zdjęciu być może chciałyby uciec od zbyt łatwej kategoryzacji, ale specjaliści od stylu nie będą mieli wątpliwości, ze drzwi wewnętrzne intencjonalnie pokryte graffiti to drzwi wewnętrzne nowoczesne.

Tak możemy wykonać (i wykonaliśmy) drewniane drzwi wewnętrzne do pokoju młodzieżowego

Nowoczesne drzwi wewnętrzne przeszklone - klasyczne drzwi do salonu i / lub pokoju

39. Nowoczesne drzwi wewnętrzne przeszklone premium. Klasyczne drzwi do salonu / do pokoju – realizacja okleinowana od Dubińskiego – producenta drzwi wewnętrznych.

Drewniane drzwi wewnętrzne - ościeżnica / futryna

40. Drewniana ościeżnica drzwi wewnętrznych premium. Futryna / ościeżnica i drzwi drewniane stylistycznie dopasowane do aranżacji wnętrza, w którym oprócz drzwi również inne elementy (np. widoczny w środkowej części zdjęcia stolik) wykonane są z drewna.

Fragment drewnianej ościeżnicy drzwi wewnętrznych dębowych

41. Zbliżenie drewnianej ościeżnicy / futryny drzwi wewnętrznych premium widocznych również na zdjęciu wcześniejszym. 

Dębowe drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar – ładne drzwi z dębu

42. Ładne, drewniane drzwi wewnętrzne premiumdrzwi pokojowe dębowe na wymiar od Dubińskiego – producenta drzwi wewnętrznych drewnianych.

Drewniane dębowe drzwi wewnętrzne przeszklone premium od producenta

43. Drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone premium i drewniana zabudowa ściany. Eleganckie drzwi wewnętrzne dębowe w kolorze białym – drzwi drewniane z szybą od Dubińskiego – producenta drzwi wewnętrznych klasy premium.

 

Drzwi wewnętrzne drewniane Cambridge

Drzwi wewnętrzne drewniane z ościeżnicą 6-kasetonowe Cambridge z kolekcji Radidoors. Białe drzwi pokojowe, kuchenne lub łazienkowe klasy premium. 

Producent drzwi wewnętrznych – Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński.

Drewniane drzwi wewnętrzne Bristol

Drewniane drzwi wewnętrzne 6-kasetonowe Bristol z kolekcji Radidoors. Stylowe drzwi pokojowe / drzwi do pokoju (oczywiście drzwi wewnętrzne Bristol to nie tylko jako drzwi pokojowe, ale i drzwi do salonu, kuchni lub łazienki).

Ładne, eleganckie drzwi wewnętrzne premium. 

Drewniane drzwi wewnętrzne Londyn

Drewniane drzwi wewnętrzne premium 1-kasetonowe Londyn – kolekcja Radidoors. Na zdjęciu drzwi białe, oczywiście produkujemy je również w niemal dowolnym innym kolorze. Bardzo udane, ładne drzwi w stylu minimalistycznym.

Drzwi wewnętrzne przeszklone drewniane Jork

Drzwi wewnętrzne drewniane z szybą 1-kasetonowe Jork z kolekcji Radidoors. Stylowe drzwi drzwi salonowe / do salonu (oczywiście znajdujące również zastosowanie jako drzwi do pokoju / drzwi pokojowe lub drzwi do kuchni / drzwi kuchenne).

Drzwi wewnętrzne przeszklone ze szprosami. Producent drzwi wewnętrznych – Pracownia stolarska Dubiński.

Drzwi wewnętrzne przeszklone drewniane Glasgow

Drzwi wewnętrzne przeszklone drewniane 1-kasetonowe Glasgow. Stylowe drzwi do salonu / drzwi salonowe (ale i do pokoju lub do kuchni).

Białe drzwi wewnętrzne premium z kolekcji Radidoors.

Drzwi wewnętrzne drewniane Rzym

Białe drzwi wewnętrzne 3-kasetonowe Rzym z kolekcji Radidoors. Drzwi jednolite drewniane klasy premium.

Drewniane drzwi wewnętrzne Mediolan

Drzwi wewnętrzne drewniane 3-kasetonowe Mediolan od Dubińskiego – producenta drzwi wewnętrznych premium z kolekcji Radidoors

Drzwi wewnętrzne drewniane Florencja

Drzwi wewnętrzne drewniane 3-kasetonowe Florencja. Białe drzwi pokojowe / do pokoju, kuchenne / do kuchni lub łazienkowe / do łazienki z kolekcji Radidoors.

Kolonia - białe, drewniane drzwi wewnętrzne premium

Białe, drewniane drzwi wewnętrzne 5-kasetonowe Kolonia. Dubiński – producent drzwi wewnętrznych premium z kolekcji Radidoors

Stuttgart - drewniane drzwi wewnętrzne premium

Drewniane drzwi wewnętrzne premium 5-kasetonowe Stuttgart. Kolekcja Radidoors od Dubińskiego – producenta drzwi wewnętrznych.

Drzwi wewnętrzne drewniane Ulm

Drewniane drzwi wewnętrzne 5-kasetonowe Ulm z kolekcji Radidoors. Białe drzwi łazienkowe (o ile doposażymy je w podcięcie), kuchenne lub pokojowe. Producent drzwi wewnętrznych – Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński.

Drzwi wewnętrzne premium, białe drzwi drewniane nowoczesne Sewilla

Drzwi wewnętrzne nowoczesne Sewilla z kolekcji Radidoors. Drzwi wewnętrzne drewniane lub z MDF.

Drzwi wewnętrzne nowoczesne drewniane Malaga

Drzwi nowoczesne drewniane lub z MDF – drzwi wewnętrzne kuchenne, pokojowe lub łazienkowe Malaga. Kolekcja drzwi wewnętrznych premium Radidoors.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Granada

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane z ościeżnicą Granada z kolekcji Radidoors. Białe drzwi klasy premium – drzwi do łazienki (o ile doposażymy je w podcięcie), do kuchni, do pokoju lub do salonu. Producent drzwi wewnętrznych – Pracownia stolarska Dubiński.

Kadyks - drzwi wewnętrzne nowoczesne z drewna

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Kadyks. Drzwi premium z Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński – producenta drzwi wewnętrznych z kolekcji Radidoors

Drewniane drzwi wewnętrzne premium Zurych

2-kasetonowe, białe drzwi wewnętrzne drewniane Zurych z Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński – producenta drzwi wewnętrznych premium z kolekcji Radidoors.

Drewniane drzwi wewnętrzne premium Lucerna

Lucerna: 2-kasetonowe, białe, drewniane drzwi wewnętrzne klasy premium z kolekcji Radidoors. Eleganckie drzwi do kuchni / kuchenne, do pokoju / pokojowe, do salonu / salonowe lub do łazienki / łazienkowe (w tej sytuacji należałoby je doposażyć w podcięcie dolne).

Berno - drewniane drzwi wewnętrzne w kolorze białym

Berno – 2-kasetonowe drewniane drzwi wewnętrzne w kolorze białym. Drzwi do salonu, do pokoju, do kuchni lub do łazienki. Drzwi premium z kolekcji Radidoors. Producent drzwi wewnętrznych – Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński.

Padwa - Ładne drzwi wewnętrzne z drewna

Białe drzwi wewnętrzne drewniane Padwa – 4-kasetonowe, ładne drzwi premium z kolekcji Radidoors. Producent drzwi wewnętrznych – Pracownia Stolarki Dubiński.

Eleganckie drzwi wewnętrzne drewniane Wenecja

Eleganckie drewniane drzwi wewnętrzne Wenecja – 4-kasetonowe drzwi do pokojudrzwi pokojowe premium (oczywiście drzwi wewnętrzne Wenecja znajdują zastosowanie nie tylko jako drzwi do pokoju, również jako drzwi do salonu, do kuchni lub do łazienki). Drzwi z kolekcji Radidoors.

Piękne drzwi wewnętrzne drewniane Katania

Drzwi wewnętrzne drewniane premium Katania – 4-kasetonowe, piękne drzwi wewnętrzne z ościeżnicą z kolekcji Radidoors

Stylowe drzwi wewnętrzne drewniane Palermo

Stylowe drzwi wewnętrzne Palermo – 4-kasetonowe drewniane drzwi wewnętrzne, Radidoors – kolekcja drzwi premium

Drewniane drzwi wewnętrzne Ankona w kolorze białym

 4-kasetonowe drewniane drzwi wewnętrzne premium Ankona. Dubiński – producent drzwi wewnętrznych z kolekcji Radidoors.

Lugo - nowoczesne drzwi wewnętrzne klasy premium

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane lub z MDF z kolekcji Radidoors. Lugo – proste i piękne drzwi wewnętrzne w stylu nowoczesnym.

Drzwi wewnętrzne nowoczesne Bilbao - drewniane lub z MDF

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Bilbao. Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński – producent drzwi wewnętrznych nowoczesnych i klasycznych z kolekcji Radidoors.

Drewniane drzwi wewnętrzne nowoczesne Madryt

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Madryt z kolekcji Radidoors. Drzwi pokojowe, kuchenne lub łazienkowe z ościeżnicą w kolorze białym.

Kordoba - drzwi wewnętrzne drewniane lub z MDF

Lugo – drzwi nowoczesne wewnętrzne drewniane lub z MDF. 

Drzwi wewnętrzne z ościeżnicą z kolekcji Radidoors. Producent drzwi wewnętrznych – Dubiński.

Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane Toledo

Drzwi wewnętrzne nowoczesne drewniane lub z MDF. Białe drzwi pokojowe, łazienkowe lub kuchenne Toledo z kolekcji Radidoors od Dubińskiego – producenta drzwi wewnętrznych premium.

Saragossa - nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane premium

Drewniane drzwi wewnętrzne w stylu nowoczesnym. Drzwi pokojowe Saragossa (mogące też pełnić funkcje drzwi kuchennych lub łazienkowych) z kolekcji Radidoors produkowane są nie tylko z drewna, ale również z MDF.

Drzwi wewnętrzne premium

Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński to producent drzwi wewnętrznych premium i najwyższej możliwej jakości drzwi ekskluzywnych, takich jak drzwi pałacowe, willowe i rezydencjonalne. Produkujemy drewniane drzwi wewnętrzne przeszklone i drzwi drewniane pełne (z litego drewna), a także nowoczesne drzwi z MDF. Nasze drzwi wewnętrzne premium dostepne są w bardzo szerokim zakresie stylistycznym, kolorystycznym, technologicznym i funkcjonalnym. Jako producent drzwi wewnętrznych oferujemy miedzy innymi:

– Styl drzwi: oferujemy drewniane drzwi wewnętrzne w stylu klasycznym i nowoczesne drzwi loftowe / loft, drzwi francuskie (czyli drzwi przeszklone ze szprosami, przeszklenia obejmuja niemal cała powierzchnię skrzydeł), drzwi w stylu vintage, glamour, wiejskim, rustykalnym, skandynawskim, prowansalskim, amerykańskim czy retro

– Sposób otwierania drzwi
Pracownia stolarska Dubiński to producent drzwi wewnętrznych uchylnych / rozwiernych, a także drzwi przesuwnych i łamanych. Oferujemy drzwi wewnętrzne otwierane na zewnątrz, oraz drzwi wewnętrzne otwierane do wewnątrz / do środka, a także drzwi wewnętrzne otwierane na dwie strony.

– Wymiary drzwi, w tym ilość skrzydeł
Oferujemy zarówno drzwi wewnętrzne szerokie jak i wąskie, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe / podwójne, drzwi półtoraskrzydłowe (w których skrzydło bierne ma szerokość połowy skrzydła aktywnego) i drzwi jednoskrzydłowe / pojedyncze. Nasze drzwi wewnętrzne przesuwne to z kolei drzwi, które mogą mieć nawet trzy (drzwi wewnętrzne trzyskrzydłowe / potrójne) lub cztery skrzydła (drzwi wewnętrzne czteroskrzydłowe / poczwórne)

– Materiał, z którego wykonane są drzwi
Pracownia Stolarki artystycznej Dubiński to producent drzwi wewnętrznych drewnianych (gładkich i frezowanych) oraz drzwi drewnopodobnych z MDF. Drzwi wewnętrzne drewniane premium mogą cechować się pełnymi skrzydłami (tzw. drzwi pełne), ale mogą to też być (i często są) drzwi wewnętrzne przeszklone (niekiedy – jak w przypadku drzwi francuskich / drzwi typu francuskiego – przeszklenie może być niemal całkowite).
Nasze drzwi przeszklone to często drzwi wewnętrzne ze szprosami (choć zdarzają się też drzwi wewnętrzne przeszklone bez szprosów), o niemal dowolnej liczbie zamontowanych w nich szyb (może to być zarówno jedna duża szyba ze szprosami typy wiedeńskiego jak i kilka szyb mniejszych o różnych kształtach). W drzwiach wewnętrznych może być zamontowane zarówno szkło całkowicie przezierne / przezroczyste, jak i szkło lustrzane (w tym lustro weneckie) czy witraże (np. w przypadku aranżacji niektórych pałacowych drzwi ekskluzywnych).
W przypadku drzwi wewnętrznych drewnianych w pracowni dostępne są różne gatunki drewna – projektujemy i produkujemy nie tylko ekskluzywne drzwi dębowe, ale i drzwi sosnowe, drzwi olchowe / olszowe, a także drzwi z drewna egzotycznego (np. drzwi mahoniowe, drzwi z drewna meranti itp.)

– Cena drzwi
Nasze drzwi wewnętrzne to drzwi ekskluzywne lub drzwi premium, choć prawdopodobnie nigdy nie są to drzwi tanie, z pewnością można powiedzieć, że stosunek jakości do ceny drzwi naszej produkcji jest niezwykle korzystny. Oczywiście w przypadku drzwi wewnętrznych ekskluzywnych ważniejszy od ich ceny bywa luksus i prestiż, ale oferujemy tez drzwi wewnętrzne premium (niekoniecznie ekskluzywne) w przypadku których cena nie należy do najwyższych na rynku, a przy tym cechujące je doskonałe parametry użytkowe, jakościowe i stylistyczne są niezwykle atrakcyjne.
Nasze drzwi wewnętrzne premium to nie tylko drzwi drewniane (ewentualnie przeszklone), produkujemy je również z MDF. Z kolei drzwi wewnętrzne ekskluzywne to oczywiście wyłącznie drzwi z drewna, i to z drewna najwyższej jakości, np. drzwi dębowe, a także luksusowe drzwi wewnętrzne z drewna egzotycznego (np. drzwi mahoniowe)

– Miejsce montażu drzwi
Produkujemy drzwi wewnętrzne, które są montowane zarówno jako drzwi pokojowe, jak i jako drzwi łazienkowe / do łazienki, drzwi do kuchni / kuchenne, a także drzwi do garderoby czy drzwi wewnętrzne wejściowe do mieszkania z klatki schodowej (czyli drzwi wewnątrzklatkowe).

– Kolor drzwi
Nasze drzwi wewnętrzne premium lakierowane są na niemal dowolny dostepny w ramach palety RAL (i nie tylko) kolor. Najpopularniejsze wśród Państwa są uniwersalne, klasyczne, zawsze modne drzwi wewnętrzne białe, ale oferujemy też drzwi wewnętrzne czarne, szare, grafitowe, antracytowe, oraz drzwi kolorowe: zielone, niebieskie, granatowe, brązowe, żółte czy czerwone. Oprócz kolorów RAL dostępne są drzwi w kolorze drewna, wśród których szczególna popularnościa cieszą się dąb (jasny dąb, ciemny dąb, złoty dąb, dąb bielony, dąb bagienny, dąb sonoma, winchester, dąb naturalny, dąb szary) i olcha.

– Poziom wyciszenia drzwi
Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych zróżnicowanych pod względem poziomu wyciszenia, oferujemy m.in. drzwi wyciszające, a nawet bardzo ciche drzwi akustyczne

– Inne rozwiązania techniczne
Oferujemy Państwu zarówno drzwi wewnętrzne bezprzylgowe jak i drzwi przylgowe, drzwi wewnętrzne bezprogowe / bez progu i drzwi z progiem (próg wysoki lub niski), drzwi z samozamykaczem (samozamykające), drzwi wewnętrzne z zamkiem (zamykane na klucz) a także drzwi o niemal dowolnej funkcjonalności, której Państwo jako nasi klienci sobie życzą. Skrzydło drzwi rozwiernych może być przymocowane do ościeżnicy na dowolną liczbę zawiasów. Oprócz tradycyjnego kształtu drzwi dostępne są też coraz rzadziej produkowane drzwi łukowe / półokrągłe.

Montaż drzwi wewnętrznych

Nasza pracownia stolarska jako producent drzwi wewnętrznych premium znajduje się w Tczewie, ale oferujemy montaż drzwi wewnętrznych naszej produkcji na terenie całej Polski (i nie tylko Polski – co rozwiniemy za chwilę). Produkowane przez nas drewniane drzwi wewnętrzne premium oraz drzwi wewnętrzne drewnopodobne z MDF regularnie montujemy w okolicach takich miast jak Warszawa, Trójmiasto (Gdańsk, Sopot, Gdynia), Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Opole, Wałbrzych, Jelenia Góra, Bydgoszcz, Toruń, Katowice (i aglomeracja górnośląska z Sosnowcem, Gliwicami, Tychami, Zabrzem…), Bielsko – Biała, Częstochowa, Lublin, Radom, Kielce, Rzeszów, Białystok, Olsztyn, Elbląg, Gniezno, Kalisz, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Koszalin i Słupsk. Bynajmniej nie jest to lista kompletna, wszak często w nasze drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar klasy premium wyposażane są różne podmiejskie domy i posiadłości, a te – siła rzeczy – nie są zlokalizowane w Warszawie czy Gdańsku, ale właśnie za miastem (choć często w jego okolicy). Montaż drzwi wewnętrznych Dubiński jest tez dostepny poza granicami naszego kraju na obszarze całej Europy: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Szwecja, Czechy, Słowacja, Litwa, Ukraina, Rosja i nie tylko Europy (np. USA). Gdzieniegdzie poza granicami Polski nasze drewniane drzwi wewnętrzne premium są niemal tak popularne jak w Warszawie (np. w UK – Londyn, Manchester, Liverpool, Leeds; w Niemczech – Berlin, Hamburg, Monachium, we Francji – Paryż).

Pozostała oferta producenta

Jeśli podobają się Państwu nasze realizacje, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią oferty Pracowni Dubiński. Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych premium i ekskluzywnych, ale drewniane drzwi wewnętrzne to zdecydowanie nie wszystko, co oferujemy. Tworzymy dla Państwa również (między innymi) drewniane drzwi zewnętrzne (często ekskluzywne drzwi dębowe, zarówno z litego drewna jak i jako drzwi przeszklone, czyli drewniane drzwi ze świetlikiem), okna drewniane, luksusowe drewniane kuchnie na zamówienie oraz inne niż kuchenne meble na wymiar, a także całe ekskluzywne wnętrza w drewnie lub prestiżowe schody.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego również w sytuacji, gdy nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498