Drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi drewniane zewnętrzne

Dębowe drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar

Eleganckie drzwi zewnętrzne produkowane w Pracowni Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI to kwintesencja stylu i najwyższej jakości wykonania.

Jakie czynniki świadczą o tym, że zewnętrzne drzwi drewniane są ekskluzywne czy prestiżowe? Z pewnością wysoka technologia i precyzja wykonania na każdym etapie produkcyjnym. Co jeszcze?

Po pierwsze PRODUCENT. Pracownia DUBIŃSKI to producent drzwi zewnętrznych (wejściowych), do których wybierany jest najwyższej jakości materiał. Nasze drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się pierwszorzędną jakością, stąd drewno do ich produkcji nie zawiera sęków ani uszkodzeń. Każda partia surowca jest monitorowana.

Po drugie PÓŁPRODUKT – KLEJONKA. Klejonka do naszych drzwi drewnianych (zarówno drzwi wejściowych jak i wewnętrznych) jest przez nas produkowana i wytwarzana z elementów przeciwprężnie klejonych. Takie jej przygotowanie daje pewność, że doskonałe drzwi zewnętrzne Dubiński będą stabilne i trwałe przez lata.

Po trzecie DOBÓR MATERIAŁU. Niezależnie od faktu, że drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów, jeśli mają być one eleganckie i ponadczasowe powinny być to drzwi z drewna. Co więcej dobre drzwi wejściowe (a na pewno najlepsze drzwi wejściowe) na ogół dobrze jest wykonać z dębu. Drewno to jest jednym z najtrwalszych materiałów rodzimych. O ile materiał do wykonania drzwi drewnianych wewnętrznych zależny jest od stylu wnętrza, o tyle jeśli chodzi o drewniane drzwi wejściowe dąb jest materiałem niemal niezastąpionym. Warto tu zaznaczyć, że drzwi zewnętrzne produkowane w naszej pracowni wykonane są tylko z najwyższej jakości materiału. Dąb dębowi nierówny, a od tego z jakiego materiału zostaną wyprodukowane Państwa drzwi frontowe zależy ich późniejsza trwałość.

Po czwarte KONSTRUKCJA. Nasza oferta zawiera drewniane drzwi zewnętrzne w dwóch standardach. Pierwszy to drzwi zewnętrzne o grubości 68mm, a drugi – drzwi zewnętrzne pasywne o grubości 92mm. Ekskluzywne drewniane drzwi frontowe to nasza duma i znak rozpoznawczy. Bezpieczeństwo, elegancki wygląd i dopracowane szczegóły to właśnie drzwi zewnętrzne na wymiar produkowane przez Pracownię DUBIŃSKI.

Po piąte POWIERZCHNIA. Rozpiętość wyboru powierzchni drewnianych drzwi zewnętrznych jest naprawdę szeroka. Możemy wybierać powierzchnie drewniane gładkie czy szczotkowane, ukazujące strukturę słojów drewna. Na jakość powierzchni drzwi drewnianych wpływa sposób nakładania lakieru. Na ogół stosujemy metodę ciśnieniową w komorze, przy jednoczesnym ręcznym sprawdzeniu odpowiedniej struktury powierzchni, jednakże w przypadkach uzyskania dodatkowych efektów wizualnych nasza praca wymaga całkowitego ręcznego malowania, jak na przykład uzyskanie efektu starych drzwi zewnętrznych prowansalskich, które efektownie przecieramy.

Dębowe drewniane drzwi zewnętrzne w posiadłości podmiejskiej – najlepsze drzwi dębowe na wymiar

2. Dębowe drzwi zewnętrzne podmiejskiej posiadłości w stylu prowansalskim.

Drzwi zewnętrzne drewniane dębowe grafitowe

3. Grafitowy kolor dębowych drzwi podkreślony został eleganckimi, złoconymi pochwytami stanowiącymi swoistą „biżuterię” dla drzwi.

Białe drzwi wejściowe drewniane - drzwi frontowe frezowane

4. Białe drzwi z widocznymi słojami dębowymi i eleganckimi frezami, bardziej zdobnymi w opasce drzwiowej. Gzyms nad drzwiami jest dopełnieniem całościowego efektu.

Białe drzwi zewnętrzne białe - drzwi wejściowe z dostawką

5. Drzwi zewnętrzne w ciekawym i oryginalnym kolorze, którym lekkości nadają boczne naświetla. Uwagę przekuwają metalowe kołatki nadające drzwiom indywidualnego charakteru.

Drzwi zewnętrzne dębowe drewniane – drzwi drewniane na zamówienie

6. Klasyczna podmiejska rezydencja. Dom zewnętrznie utrzymany w kolorystyce bieli. Ciekawym elementem jest przełamanie kolorystyczne w postaci zewnętrznych czarnych drzwi dębowych. Dekoracją tych drzwi zewnętrznych jest szklone naświetle dodatkowo ozdobione szprosami, jak również szprosowane szklane skrzydła boczne, dzięki którym wnętrze rezydencji jest dobrze oświetlone. Ciekawym akcentem jest zastosowanie pochwytu i dekoracyjnej kołatki w kształcie kółka.

Drzwi zewnętrzne – drzwi drewniane dębowe na wymiar, wysoka jakość, prestiż, drzwi dębowe zewnętrzne

7. Zbliżenie klasycznych rezydencjonalnych drzwi dębowych zewnętrznych. Ciekawostką jest, że są to drzwi dwukolorowe. Od zewnątrz czarne, od wewnątrz białe, celem dopasowania do kolorystyki wnętrza domu.

Drzwi klasyczne - dębowe zewnętrzne drzwi drewniane, drzwi na wymiar, drzwi drewniane producent

8. Klasyczne białe drzwi zewnętrzne dębowe. Podział na cztery kasetony nadaje drzwiom równowagi.

Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne na wymiar, producent drzwi zewnętrznych ekskluzywnych

9. Klasyczne drzwi zewnętrzne dębowe. Unikalności nadaje drzwiom kolor niebieski. Naszym zdaniem bardzo ciekawie się prezentują. Użycie gałki zamiast klamki nadaje drzwiom delikatności, jak również wstawienie szklanego okienka, które jednocześnie pozwala na doświetlenie korytarza domu.

Drzwi dębowe zewnętrzne – lite drewno, solidne drzwi dębowe producent

10. Realizacja w Nowym Jorku. Drzwi zewnętrzne dębowe – lite.

Drzwi zewnętrzne dębowe – drzwi zewnętrzne ekskluzywne producent

11. Te dębowe drzwi zewnętrzne są wyjątkowe. Zostały zaprojektowane w swej zewnętrznej szacie celem nawiązania do prowansalskiego stylu wnętrza całego domu. Przecierana powierzchnia drzwi oraz dekoracyjne gwoździe nadają ciekawego charakteru wyglądowi tych ekskluzywnych drzwi zewnętrznych.

Drzwi drewniane zewnętrzne dębowe na wymiar – ekskluzywne drzwi zewnętrzne producent

12. Klasyczna rezydencja podmiejska. Zewnętrze domu utrzymane w tonie bieli i pasteli. Zarówno wykonane na zamówienie drewniane okna dekorowane szprosami jak i ekskluzywne drzwi zewnętrzne zostały wyprodukowane z niezwykłą starannością i pietyzmem. Zwłaszcza zewnętrzne drzwi dębowe zasługują na szczególną uwagę. Zastosowany w nich element dekoracyjny w postaci dwóch półokrągłych okien, wykonany jest tradycyjną metodą witrażową Tiffany.

Detale drzwi zewnętrznych drewnianych na zamówienie – ekskluzywne drzwi zewnetrzne na wymiar

13. Klasyczny design drzwi sprawia, że są one ponadczasowe. Przenikające światło rozpraszane jest poprzez fazowane szyby w górnych i bocznych naświetlach drzwi.

Drewniane drzwi zewnętrzne przeszklone ze szprosami. Ciemne drzwi dębowe lakierowane

14. Wyjątkowo kolor drzwi dębowych podkreślony został ciekawymi szprosami. Elegancji drzwiom nadają frezy w dolnych kasetonach oraz falisty kształt klamki.

Drzwi drewniane – wysokojakościowe drzwi zewnętrzne dębowe – drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar

15. Dębowe drzwi zewnętrzne klasycznej rezydencji. Drzwi jednoskrzydłowe, wizualnie poszerzone dwoma skrzydłami. Półkoliste naświetle ozdobione dekoracyjnymi szprosami rozjaśnia wnętrze domu.

Drzwi klasyczne drewniane - drzwi zewnętrzne, drzwi klasyczne producent

16. Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne z ciekawym skrzydłem bocznym, nadającym wyglądowi drzwi miękki wyraz.

Drzwi ekskluzywne producent – ekskluzywne drzwi zewnętrzne producent, wysoka jakość

17. To jedne z naszych ulubionych realizacji. Dębowe drzwi zewnętrzne, bardzo klasyczne, bardzo eleganckie. Wyjątkowego charakteru nadaje tym drzwiom zewnętrznym okrągłe kwietne rzeźbienie.

Drzwi nietypowe producent – nietypowe drzwi drewniane na zamówienie

18. Nietypowe drzwi zewnętrzne. Wykonane na zamówienie drzwi, w których zastosowaliśmy specjalną technikę postarzania drewna poprzez wielokrotne nakładanie lakieru i przecieranie. Dodatkowym elementem postarzającym i jednocześnie podkreślającym nietypowość drzwi są zacięcia i kornikowanie.

Drzwi drewniane na zamówienie – czarne drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne na wymiar, drzwi klasyczne

19. Odbijające się w drzwiach światło pięknie podkreśla połysk czarnych drzwi. Ich prestiżowy charakter akcentują pozłacane pochwyty.

Nowoczesne drzwi drewniane – producent drzwi na zamówienie, drzwi nowoczesne na wymiar, wysoka jakość

20. To jedna z naszych nowoczesnych realizacji. Te drewniane drzwi zewnętrzne zostały poddane specjalnemu procesowi malowania, tak by powierzchnia była gładka i jednocześnie matowa. Połączenie matowego szkła i metalu nadaje im dodatkowego sznytu.

Ładne drzwi zewnętrzne przeszklone ze szprosami i z dostawkami bocznymi

21. Przeplatane, łukowe i szersze szprosy oraz liczne przeszklenia nadają drzwiom wyjątkowej lekkości.

Różne drzwi zewnętrzne od producenta. Drzwi drewniane białe i w naturalnym kolorze drewna, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi jednoskrzydłowe z dostawką lub z dwoma z dwoma dostawkami bocznymi

22. Zestawienie ze sobą kilku naszych realizacji podkreśla różnorodność wykonanych przez Pracownię Dubiński drzwi zewnętrznych, zarówno w odniesieniu do formy jak i do stylu drzwi.

Najlepsze drzwi zewnętrzne drewniane – luksusowe drzwi dębowe na zamówienie – drzwi klasyczne producent

23. Zbliżenie rzeźby drzwi zewnętrznych i okuć oraz krat.

Drzwi zewnętrzne drewniane na wymiar -  ekskluzywne drzwi z przeszklonymi dostawkami bocznymi

24. Pod czarną, połyskującą farbą pokrywającą drzwi zewnętrzne widoczna jest unikatowa struktura słojów dębowych. Chromowana antaba oraz piękny pochwyt nadają tym drzwiom eleganckiego, wyszukanego charakteru.

Drewniane drzwi zewnętrzne na zamówienie - drzwi drewniane zewnętrzne na wymiar od producenta

25. Dębowe drzwi zewnętrzne, pojedyncze z bocznym skrzydełkiem. Przeszklone szybą wiedeńską.

Drzwi drewniane okna drewniane rezydencja, dębowe ekskluzywne okna i drzwi producent – dom rezydencja na zamówienie

26. Wiejska rezydencja w klasycznym stylu. Wszystkie okna i drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne zostały starannie zaprojektowane i wykonane w Pracowni Dubiński.

Drzwi drewniane zewnętrzne dębowe - drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent drzwi najwyższej jakości

27. Zbliżenie drzwi dębowych zewnętrznych z bocznymi skrzydełkami oraz naświetlem. Drzwi ozdobione płaskorzeźbami, dwukolorowe. Od zewnętrznej strony szarość, a od wewnętrznej biel, która harmonizuje z resztą wnętrza.

Drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent - drzwi ekskluzywne zewnętrzne drzwi drewniane

28. Ujęcie ekskluzywnych drzwi zewnętrznych od środka posiadłości, malowane w bieli.

Drzwi zewnętrzne drewniane, dobre drzwi na zamówienie producent – najwyższa jakość

29. Kolorystyka tych dębowych drzwi wejściowych została dopasowana od zewnętrz – do fasady domu, a od wewnątrz do jasnego korytarza domu.

Drzwi zewnetrzne – solidne, trwałe, dobre drzwi drewniane producent – luksusowe drzwi na zamowienie, w ofercie drzwi sosnowe, dębowe, olchowe

30. Dopasowanie okien w górnej części drzwi do samych drzwi stworzyło kompleksową całość drzwi frontowych.

Detale - drzwi wejściowe na zamówienie

31. Tak jak w przypadku ubioru tak i w drzwiach zewnętrznych dopełnieniem całości dzieła są detale. W tym przypadku wzrok przykuwa pozłacana klamka, która wyjątkowo dobrze współgra z szarością drzwi.

Przeszklone drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe białe klasyczne

32. Szyba w drzwiach zewnętrznych pięknie oświetla wnętrze luksusowego korytarza rezydencji. Dodatkowo finezji drzwiom dodaje metaloplastyka zastosowana w szybach drzwi dębowych.

Drzwi ekskluzywne – drzwi zewnętrzne drewniane dębowe, drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent, drzwi ekskluzywne na zamówienie

33. To jedna z naszych najbardziej okazałych realizacji. Te nietypowe drzwi zewnętrzne mają wysokość ponad 7 metrów w całości. Zarówno boczne skrzydła, jak i półkoliste naświetle zostało wykonane metodą szklenia witrażowego Tiffany, a każde szkiełko było ręcznie rzeźbione tak, by utworzyć wrażenie mrozowych kwiatów. Pozostałe szkiełka zostały poddane oszlifowaniu tak, by w efekcie przechodzące przez nie promienie światła tworzyły feerię kolorów, cieni i tańczących barw.

Dom z drewnianymi (dębowymi) drzwiami zewnętrznymi – trwałe drzwi dębowe zewnętrzne na zamówienie

34. Widok wiejskiej posiadłości w całej okazałości. Parter domu przystrojony zewnętrznymi drzwiami drewnianymi w kolorze czerwieni. Ozdobą klasycznych drewnianych okien są drewniane okiennice, również w kolorze czerwonym. Ciekawostką jest, że szprosowane okna od zewnątrz pomalowane są na czerwono, a wnętrze dopasowane jest do stylowych mebli kuchennych.

Drzwi Drewniane Olchowe Rzezbione Glowica

35. Głowica dekoracyjna intensywnie rzeźbiona. Niecodzienny kolor zarówno samej dekoracji, jak i całych drzwi rzeźbionych stanowi o nietypowym charakterze tej rezydencji, której pierwowzór stanowi posiadłość wiejska.

Dubiński to producent ekskluzywnych, ale również po prostu eleganckich, stylowych drzwi drewnianych zewnętrznych na wymiar. Oferujemy Państwu najwyższej jakości, starannie zaprojektowane drzwi wejściowe do domu, do rezydencji, a nawet do pałacu (prosimy się tym ostatnim nie sugerować – zdecydowana większość naszej produkcji to drzwi frontowe do domu). Nasze drzwi zewnętrzne na wymiar wykonane są najczęściej z dębu (drzwi dębowe), ale również – na Państwa zamówienie – z innych gatunków drewna (drzwi olchowe itp.). Drzwi wejściowe naszej produkcji mogą być wykonane z litego drewna lub z klejonki, często bywają przeszklone (drzwi wejściowe z szybą). Niemal wszystkie parametry naszych drzwi dostosowywane są do Państwa preferencji, można u nas zamówić drzwi zewnętrzne drewniane dopasowane (między innymi) pod takim względem jak:

– Styl drzwi: oferujemy drzwi drewniane w stylu rustykalnym, wiejskim, drzwi retro i drzwi w stylu industrialnym czy loftowym / loft, drzwi klasyczne i nowoczesne, wreszcie drzwi inspirowane stylistyką charakterystyczną dla różnych regionów i krajów (np. drzwi w stylu prowansalskim, angielskim, francuskim, amerykańskim czy skandynawskim).

– Wielkość drzwi / ilość skrzydeł
Jesteśmy producentem drzwi wejściowych każdej wielkości. Nasze drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to zarówno ogromne drzwi pałacowe, jak i stylowe, niewielkie drzwi dwuskrzydłowe wejściowe do domu (które nie potrzebują fizycznej wielkości aby robić wrażenie doskonałą stylistyka i kunsztem wykonania). Oprócz typowych, wymienionych już drzwi dwuskrzydłowych (nazywanych też drzwiami podwójnymi) oferujemy też asymetryczne drzwi zewnętrzne półtoraskrzydłowe (z tylko jednym skrzydłem aktywnym, a drugim służącym jako otwieralna dostawka (drzwi wejściowe z dostawką), a także – oczywiście – drzwi frontowe jednoskrzydłowe.

– Materiał, z którego wyprodukowane są drzwi
Produkujemy drzwi zewnętrzne drewniane, ale nie znaczy to, że drewno jest jedynym surowcem, który w produkcji drzwi wejściowych stosujemy. Nasze drzwi dębowe czy olchowe są dość często przeszklone, przy czym zastosowanie w ich produkcji znajduje zarówno szkło całkowicie przezierne / przezroczyste, jak i szkło lustrzane czy witraże. Drzwi wejściowe Dubiński bywają zdobione kutą metalową kratką lub innymi elementami, które na zamówienie mogą być zamontowane w Państwa wyśnionych, najlepszych drzwiach prosto z marzeń.

A także dość oczywiste:

– Kolor drzwi : m.in. drzwi wejściowe białe, czarne i szare, drzwi w kolorze naturalnego drewna (złoty dąb, dąb bielony, wenge, orzech, winchester), ale również drzwi kolorowe (w tym dwukolorowe o innej barwie od strony zewnętrznej domu, a innej od jego środka). Oprócz wymienionych wcześniej drzwi białych, czarnych i szarych popularne są drzwi zewnętrzne antracyt / antracytowe (zarówno ciemny jak i jasny antracyt) i drzwi brązowe, rzadziej spotyka się drzwi czerwone, bordo, niebieskie czy zielone, ale – prawdę powiedziawszy – nie ma właściwie żadnych przeszkód, aby Państwa drzwi wejściowe lakierowane były dowolnym kolorem z palety RAL.

– Sposób otwierania drzwi: drzwi zewnętrzne otwierane na zewnątrz lub do środka / do wewnątrz, drzwi prawe i lewe

– Cena drzwi zewnętrznych: produkujemy nie tylko drzwi wejściowe ekskluzywne / luksusowe – w naszej ofercie znajda Państwo również doskonałe, a nieco bardziej ekonomiczne drzwi zewnętrzne, które doskonale sprawdzą się w Państwa domu (niekoniecznie w pałacu czy rezydencji).

Wśród niezwykłego bogactwa drzwi, które produkujemy znajdą Państwo m. in:
drzwi zewnętrzne energooszczędne (drzwi ocieplane), a nawet drzwi pasywne,
– doskonale wyciszone drzwi wejściowe do domu, nawet jeśli są to drzwi z szybą (drzwi wejściowe wyciszające),
drzwi zewnętrzne bezprzylgowe (bezfelcowe) i przylgowe (felcowe),
– drzwi wejściowe samozamykające,
– drzwi wejściowe o standardowym kształcie, ale i drzwi łukowe lub półokrągłe.

Drzwi zewnętrzne Dubiński produkowane są w stu procentach na zamówienie, zawsze z najwyższej klasy drewna (i innych surowców – drzwi bywają przecież przeszklone, uzupełnione kutą zdobioną kratą itp.), z najwyższą starannością, z dbałością o detale. Choć jako producent zlokalizowani jesteśmy w Tczewie, montaż drzwi zewnętrznych Dubiński jest możliwy na terenie całej Polski (i nie tylko – o czym dalej) – produkowane przez nas drzwi drewniane regularnie montujemy w okolicach wielu większych miast w Polsce takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk (a także Sopot i Gdynia), Poznań, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Katowice (a także Sosnowiec, Gliwice, Tychy itd.), Lublin, Białystok, Olsztyn, Elbląg, Częstochowa, Opole, Bielsko – Biała, Radom, Kielce, Rzeszów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Kalisz, Wałbrzych, Jelenia Góra, Koszalin czy Słupsk – oczywiście prosimy nie traktować tej listy jako pełnej, specyfiką drzwi wejściowych klasy premium – a takimi są nasze produkowane wyłącznie na wymiar, doskonałej jakości drzwi dębowe (ale i pozostałe drzwi drewniane) – jest to, że często montowane są w domach poza miastem (oprócz standardowych domów jednorodzinnych drzwi frontowe Dubiński wypełniają też ościeżnice ekskluzywnych rezydencji, dworków i pałaców). Poza Polską oferujemy samą dostawę albo dostawę wraz z montażem drzwi zewnętrznych drewnianych na terenie całej Europy i nie tylko: mamy Klientów w takich krajach, jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Szwecja, Czechy, Słowacja, Litwa, Rosja, Białoruś i Ukraina. Londyn, Manchester, Berlin, Hamburg, Monachium i Paryż “obsługujemy” niemal równie często jak Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

Jeśli podobają się Państwu nasze realizacje, zapraszamy do zapoznania się z resztą oferty Pracowni Dubiński. Drewniane drzwi zewnętrzne to tylko część naszej oferty. Tworzymy dla Państwa również (między innymi)

drzwi wewnętrzne, okna drewniane, luksusowe drewniane kuchnie na zamówienie czy prestiżowe  inne wnętrza.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego również w sytuacji, gdy nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498