• Oferta
  • Drzwi
  • Ekskluzywne drzwi zewnętrzne, drzwi drewniane, dębowe drzwi zewnętrzne premium, drzwi z naświetlem

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne, drzwi drewniane, dębowe drzwi zewnętrzne premium, drzwi z naświetlem

Dębowe drzwi zewnętrzne premium, ekskluzywne drzwi zewnętrzne z naświetlem i drzwi drewniane lite

Dębowe drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne drewniane, w tym dębowe drzwi zewnętrzne lite i drzwi z naświetlem stworzone w Pracowni Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI (producent drzwi wejściowych premium) – są kwintesencją stylu i najwyższej jakości wykonania.

Na jakiej podstawie producent drzwi zewnętrznych może twierdzić, że jego drzwi drewniane lub drzwi z naświetlemekskluzywne, że wyprodukowane przez niego dębowe drzwi wejściowe są prestiżowe, że jego drzwi frontowe to produkty klasy premium?  W naszym przypadku powołujemy się na  najlepszą technologię i precyzję wykonania na każdym etapie produkcyjnym. Jakie jeszcze czynniki świadczą o tym, że ekskluzywne drzwi zewnętrzne rzeczywiście zasłużyły na to miano?

Po pierwsze PRODUCENT. Pracownia DUBIŃSKI to producent drzwi zewnętrznych (wejściowych), do których wybierany jest najwyższej jakości materiał. Nasze drewniane drzwi zewnętrzne, w tym lite dębowe drzwi zewnętrzne oraz drzwi z naświetlem górnym i/lub bocznym  charakteryzują się pierwszorzędną jakością, stąd drewno do ich produkcji nie zawiera sęków ani uszkodzeń. Każda partia surowca jest monitorowana.

Po drugie PÓŁPRODUKT – KLEJONKA. Klejonka wykorzystywana do produkcji naszych drewnianych drzwi zewnętrznych (zresztą nie tylko drzwi wejściowych – również drzwi wewnętrznych) jest przez nas produkowana i wytwarzana z elementów przeciwprężnie klejonych. Takie jej przygotowanie daje pewność, że drzwi zewnętrzne premium marki Dubiński będą stabilne i trwałe przez lata. Że nawet po długim okresie użytkowania nie będzie wątpliwości, że są to drzwi drewniane doskonałe, luksusowe i prestiżowe, niezależnie od tego czy są to drzwi drewniane lite czy w procesie ich produkcji drewno połączyliśmy z innym materiałem, co zdarza się dość regularnie w przypadku szkła – dość popularne są wśród Państwa eleganckie drzwi z naświetlem górnym, drzwi z naświetlem bocznym (a także drzwi z naświetlem górnym i bocznym) oraz drzwi z przeszklonym skrzydłem. Najwyższej jakości drewno doskonale się komponuje i współgra ze szkłem (zarówno ze szkłem przeziernym jak i lustrzanym, w tym z lustrem weneckim).

Po trzecie DOBÓR MATERIAŁU. Niezależnie od faktu, że ekskluzywne drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów, jeśli mają być eleganckie i ponadczasowe powinny być to drzwi z drewna. Co więcej dobre drzwi wejściowe (a na pewno najlepsze drzwi wejściowe) na ogół dobrze jest wykonać z dębu. Drewno to jest jednym z najtrwalszych materiałów rodzimych. O ile materiał do wykonania drzwi drewnianych wewnętrznych zależny jest od stylu wnętrza, o tyle jeśli chodzi o drewniane drzwi frontowe dąb jest materiałem niemal niezastąpionym.

Drewniane drzwi zewnętrzne produkowane w naszej pracowni wykonane są tylko z najwyższej jakości materiału. Dąb dębowi nierówny, a od tego z jakiego drewna zostaną wyprodukowane Państwa ekskluzywne drzwi wejściowe do domu zależy ich późniejsza trwałość.  Dębowe drzwi zewnętrzne premium muszą być produkowane z drewna klasy premium i tylko dobry producent drzwi zewnętrznych (taki jak Dubiński) jest to w stanie zagwarantować.

Po czwarte KONSTRUKCJA. Nasza oferta obejmuje drzwi drewniane zewnętrzne w dwóch standardach. Pierwszy to drzwi wejściowe o grubości 68mm, a drugi – drzwi zewnętrzne pasywne o grubości 92mm. Ekskluzywne drewniane drzwi frontowe to nasza duma i znak rozpoznawczy. Bezpieczeństwo, elegancki wygląd i dopracowane szczegóły to właśnie luksusowe drzwi zewnętrzne na wymiar produkowane przez Pracownię Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI.

Po piąte POWIERZCHNIA. Rozpiętość wyboru powierzchni drewnianych drzwi zewnętrznych jest naprawdę szeroka. Możemy wybierać powierzchnie drewniane gładkie czy szczotkowane, ukazujące strukturę słojów drewna. Na klasę powierzchni cechującej każde drzwi drewniane zewnętrzne wpływa sposób nakładania lakieru. Na ogół stosujemy metodę ciśnieniową w komorze, przy jednoczesnym ręcznym sprawdzeniu odpowiedniej struktury powierzchni, jednakże w przypadkach uzyskania dodatkowych efektów wizualnych nasza praca wymaga całkowitego ręcznego malowania, jak na przykład uzyskanie efektu starych drzwi zewnętrznych prowansalskich, które efektownie przecieramy.

Dębowe drewniane drzwi zewnętrzne w posiadłości podmiejskiej – najlepsze drzwi dębowe na wymiar

2. Dębowe drzwi zewnętrzne premium w podmiejskiej posiadłości urządzonej w stylu prowansalskim – białe drzwi wejściowe drewniane z szybą.

Drzwi zewnętrzne drewniane dębowe grafitowe

3. Dębowe drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowedrewniane drzwi wejściowe do domu w których grafitowy kolor  podkreślony został eleganckimi, złoconymi pochwytami stanowiącymi dla tych ekskluzywnych drzwi swoistą „biżuterię”.

Białe drzwi wejściowe drewniane - drzwi frontowe frezowane

4. Białe drzwi z naświetlem bocznym. Dębowe drzwi zewnętrzne premium z widocznymi słojami drewna i z eleganckimi frezami, bardziej zdobnymi w opasce drzwiowej. Elegancki gzyms nad drewnianymi drzwiami jest dopełnieniem całościowego efektu.

Białe drzwi zewnętrzne białe - drzwi wejściowe z dostawką

5. Drewniane drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe klasy premium w ciekawym i oryginalnym kolorze. Ekskluzywne drzwi wejściowe na wymiar, którym lekkości nadają boczne naświetla.

Uwagę przekuwają metalowe kołatki dzięki którym te piękne drzwi z naświetlem nabierają jeszcze więcej indywidualnego charakteru.

Drzwi zewnętrzne dębowe drewniane – drzwi drewniane na zamówienie

6. Klasyczna podmiejska rezydencja. Dom zewnętrznie utrzymany w kolorystyce bieli.  Czarne dębowe drzwi zewnętrzne są tu bardzo ciekawym elementem stanowiącym przełamanie kolorystyczne białej elewacji. Dekoracją tych ekskluzywnych drzwi zewnętrznych z naświetlem jest właśnie owo szklone naświetle, które dodatkowo zostało ozdobione szprosami. Elegancji dodają też  szprosowane szklane skrzydła boczne, dzięki którym wnętrze rezydencji jest dobrze oświetlone. Ciekawym akcentem tej aranżacji jest zastosowanie pochwytu i dekoracyjnej kołatki w kształcie kółka.

Drzwi zewnętrzne – drzwi drewniane dębowe na wymiar, wysoka jakość, prestiż, drzwi dębowe zewnętrzne

7. Klasyczne, rezydencjonalne, dębowe drzwi zewnętrzne premium. Ciekawostką jest to, że widoczne na zdjęciu drzwi drewniane są dwukolorowe – od zewnątrz czarne a od wewnątrz białe, co umożliwiło stylistyczne dopasowanie tych ekskluzywnych drzwi wejściowych do kolorystyki wnętrza domu.

Drzwi klasyczne - dębowe zewnętrzne drzwi drewniane, drzwi na wymiar, drzwi drewniane producent

8. Klasyczne białe drzwi zewnętrzne dębowe. Podział na cztery kasetony nadaje tym eleganckim drzwiom wejściowym premium równowagi.

Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne na wymiar, producent drzwi zewnętrznych ekskluzywnych

9. Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne z naświetlem, którym unikalności nadaje kolor niebieski. Naszym zdaniem te luksusowe drzwi drewniane prezentują się bardzo ciekawie. Użycie gałki zamiast klamki i wstawienie szklanego okienka nadaje im delikatności. Naświetle oprócz funkcji estetycznej pełni też funkcję praktyczną i pozwala na doświetlenie korytarza domu.

Drzwi dębowe zewnętrzne – lite drewno, solidne drzwi dębowe producent

10. Drzwi zewnętrzne dębowe lite z niewielkim naświetlem (szybą) w skrzydle drzwiowym. Tak jako producent drzwi zewnętrznych premium zaprezentowaliśmy się w USA (a konkretniej w Nowym Jorku). 

Drzwi zewnętrzne dębowe – drzwi zewnętrzne ekskluzywne producent

11. Te dębowe drzwi zewnętrzne premium są wyjątkowe. Drewniane drzwi z naświetlem zostały zaprojektowane w swej zewnętrznej szacie celem nawiązania do prowansalskiego stylu wnętrza całego domu. Przecierana powierzchnia drzwi oraz dekoracyjne gwoździe nadają ciekawego charakteru wyglądowi tych ekskluzywnych drzwi zewnętrznych.

Drzwi drewniane zewnętrzne dębowe na wymiar – ekskluzywne drzwi zewnętrzne producent

12. Klasyczna rezydencja podmiejska. Zewnętrze domu utrzymane w tonie bieli i pasteli. Zarówno wykonane na zamówienie drewniane okna dekorowane szprosami jak i dwuskrzydłowe ekskluzywne drzwi zewnętrzne z naświetlem zostały wyprodukowane z niezwykłą starannością i pietyzmem. Zwłaszcza białe dębowe drzwi zewnętrzne zasługują na szczególną uwagę. Zastosowany w nich element dekoracyjny w postaci dwóch półokrągłych okien, wykonany jest tradycyjną metodą witrażową Tiffany.

Detale drzwi zewnętrznych drewnianych na zamówienie – ekskluzywne drzwi zewnetrzne na wymiar

13. Dębowe drzwi z naświetlem górnym i bocznym, naprawdę piękne ekskluzywne drzwi zewnętrzne na wymiar. Ich klasyczny design sprawia, że są ponadczasowe. Przenikające światło rozpraszane jest poprzez fazowane szyby w górnych i bocznych naświetlach.

Drewniane drzwi zewnętrzne przeszklone ze szprosami. Ciemne drzwi dębowe lakierowane

14. Ekskluzywne dębowe drzwi zewnętrzne o wyjątkowym kolorze. Ich barwa podkreślona została ciekawymi szprosami. Frezy w dolnych kasetonach oraz falisty kształt klamki nadają tym luksusowym, pięknym przeszklonym drzwiom drewnianym elegancji.

Drzwi drewniane – wysokojakościowe drzwi zewnętrzne dębowe – drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar

15. Dębowe drzwi zewnętrzne z dostawkami bocznymi w klasycznej rezydencji. Drzwi drewniane jednoskrzydłowe, wizualnie poszerzone dwoma skrzydłami / dostawkami bocznymi. Są to piękne i bardzo solidne drzwi z naświetlem górnym. Naświetle ma elegancki, półkolisty kształt, a wygląda bardzo dobrze m. in. ze względu na zdobiące je stylowe, dekoracyjne szprosy. Funkcjonalnie naświetle górne ma za zadanie rozjaśniać wnętrze domu.

Drzwi klasyczne drewniane - drzwi zewnętrzne, drzwi klasyczne producent

16. Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne premium z ciekawym skrzydłem bocznym nadającym wyglądowi drzwi wejściowych miękkiego wyrazu – drewniane drzwi frontowe z dostawką.

Drzwi ekskluzywne producent – ekskluzywne drzwi zewnętrzne producent, wysoka jakość

17. To jedna z naszych ulubionych realizacji. Dębowe drzwi zewnętrzne ekskluzywne, bardzo klasyczne, bardzo eleganckie. Okrągłe kwietne rzeźbienie / dekor z motywem roślinnym nadaje tym białym, drewnianym drzwiom zewnętrznym wyjątkowego charakteru.

Drzwi nietypowe producent – nietypowe drzwi drewniane na zamówienie

18. Nietypowe drzwi zewnętrzne drewniane. Wykonane na zamówienie drzwi premium, w których zastosowaliśmy specjalną technikę postarzania drewna poprzez wielokrotne nakładanie lakieru i przecieranie. Dodatkowym elementem postarzającym i jednocześnie podkreślającym nietypowość drzwi są zacięcia i kornikowanie.

Drzwi drewniane na zamówienie – czarne drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne na wymiar, drzwi klasyczne

19. Ekskluzywne drewniane drzwi z naświetlem górnym i bocznym. Czarne drzwi zewnętrzne z dostawkami. Odbijające się w drzwiach światło pięknie podkreśla połysk tych ciemnych drzwi wejściowych, a ich prestiżowy charakter akcentują pozłacane pochwyty.

Nowoczesne drzwi drewniane – producent drzwi na zamówienie, drzwi nowoczesne na wymiar, wysoka jakość

20. Drzwi zewnętrzne nowoczesne. Te drewniane drzwi wejściowe z przeszkleniami zostały poddane specjalnemu procesowi malowania, tak by powierzchnia drewna była gładka i jednocześnie matowa. Połączenie matowego szkła i metalu nadaje im dodatkowego sznytu.

Ładne drzwi zewnętrzne przeszklone ze szprosami i z dostawkami bocznymi

21. Ładne, stylowe drzwi wejściowe drewniane przeszklone z dostawką górną (nadstawką) i z dostawkami bocznymi. Przeplatane, łukowe i szersze szprosy oraz liczne przeszklenia nadają drzwiom wyjątkowej lekkości.

Różne drzwi zewnętrzne od producenta. Drzwi drewniane białe i w naturalnym kolorze drewna, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi jednoskrzydłowe z dostawką lub z dwoma z dwoma dostawkami bocznymi

22. Drewniane drzwi zewnętrzne z naświetlem – różne realizacje od jednego producenta drzwi zewnętrznych – Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński. Zestawienie ze sobą kilku drzwi frontowych na wymiar podkreśla różnorodność wykonanych przez producenta drzwi wejściowych, zarówno w odniesieniu do formy jak i do stylu drzwi.

Najlepsze drzwi zewnętrzne drewniane – luksusowe drzwi dębowe na zamówienie – drzwi klasyczne producent

23. Ekskluzywne drewniane drzwi z naświetlem górnym i z naświetlami bocznymi po obu stronach skrzydła oraz drewniana brama kościelna. Zbliżenie rzeźby drzwi zewnętrznych i okuć oraz krat.

Drzwi zewnętrzne drewniane na wymiar -  ekskluzywne drzwi z przeszklonymi dostawkami bocznymi

24. Ekskluzywne drzwi zewnętrzne drewniane – drzwi z naświetlem bocznym (a właściwe z dwoma naświetlami bocznymi) wyprodukowane z drewna dębowego.

Pod czarną, połyskującą farbą pokrywającą te dębowe drzwi zewnętrzne premium widoczna jest unikatowa struktura słojów drewna. Chromowana antaba oraz piękny pochwyt nadają drzwiom wejściowym eleganckiego, wyszukanego charakteru.

Drewniane drzwi zewnętrzne na zamówienie - drzwi drewniane zewnętrzne na wymiar od producenta

25. Dębowe drzwi zewnętrzne premium, pojedyncze z bocznym skrzydełkiem. Te piękne drewniane drzwi z naświetlem zostały przez producenta (czyli przez nas) przeszklone szybą wiedeńską.

Drzwi drewniane okna drewniane rezydencja, dębowe ekskluzywne okna i drzwi producent – dom rezydencja na zamówienie

26. Wiejska rezydencja w klasycznym stylu. Producent drzwi zewnętrznych Dubiński zaprojektował i wyprodukował na jej potrzeby eleganckie, przeszklone, drewniane drzwi wejściowe premium, ale na tym nasz wkład w tę piękną, stylową realizację się nie skończył. W tej rezydencji odpowiadamy też za projekt, produkcję i montaż drzwi wewnętrznych oraz wszystkich (nie mniej drewnianych od drzwi) okien.

Drzwi drewniane zewnętrzne dębowe - drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent drzwi najwyższej jakości

27. Eleganckie, przeszklone drewniane drzwi zewnętrzne z dostawkami bocznymi i z nadstawką. Ładne drzwi z naświetlem górnym i bocznym ozdobione płaskorzeźbami. Są to drzwi wejściowe dwukolorowe o innym kolorze z zewnątrz (drzwi szare), a innym od wewnątrz domu (drzwi białe). Biel od strony wewnętrznej domu harmonizuje z resztą wnętrza, a szarość od strony zewnętrznej doskonale wpasowuje się w kolorystykę elewacji.

Drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent - drzwi ekskluzywne zewnętrzne drzwi drewniane

28. Czy Państwo poznają? To te same przeszklone drewniane drzwi zewnętrzne z naświetlem, które oglądaliśmy na zdjęciu wyżej.  Tym razem zdjęcie prezentuje te dwukolorowe, ekskluzywne drzwi wejściowe od środka domu. Z tej strony są to drzwi białe, od zewnątrz (jak pamiętamy) – szare, dodatkowo zdobione płaskorzeźbami.

Drzwi zewnętrzne drewniane, dobre drzwi na zamówienie producent – najwyższa jakość

29. Dębowe drzwi zewnętrzne premium z nadstawką i z dostawką boczną (a właściwie z dwoma dostawkami bocznymi) – duże drewniane drzwi wejściowe dwuskrzydłowe dwukolorowe. Kolorystyka tych ekskluzywnych drzwi z naświetlem została dopasowana od zewnętrz do fasady budynku, a od wewnątrz do jasnego korytarza domu.

Drzwi zewnetrzne – solidne, trwałe, dobre drzwi drewniane producent – luksusowe drzwi na zamowienie, w ofercie drzwi sosnowe, dębowe, olchowe

30. Szerokie i (przede wszystkim) niezwykle wysokie drewniane drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowedębowe drzwi wejściowe do domu.

Ekskluzywne drzwi z naświetlem górnym i z naświetlami bocznymi po obu stronach skrzydeł. Dopasowanie drewnianych okien w górnej części drzwi do samych drzwi wejściowych stworzyło kompleksową, robiąca duże wrażenie aranżację.

Detale - drzwi wejściowe na zamówienie

31. Klamka drzwi zewnętrznych premium.

Tak jak w przypadku ubioru tak i w drzwiach wejściowych dopełnieniem całości dzieła są detale. W tym przypadku wzrok przykuwa pozłacana klamka, która wyjątkowo dobrze współgra z szarością eleganckich, ekskluzywnych drzwi frontowych.

Przeszklone drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe białe klasyczne

32. Ekskluzywne drzwi zewnętrzne drewniane – białe, dębowe drzwi z naświetlem.

Szyba w drzwiach wejściowych do domu pięknie oświetla wnętrze luksusowego korytarza rezydencji. Dodatkowo finezji tej aranżacji dodaje metaloplastyka zastosowana w przeszkleniach tych pięknych, stylowych, prestiżowych drzwi drewnianych dębowych.

Drzwi ekskluzywne – drzwi zewnętrzne drewniane dębowe, drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent, drzwi ekskluzywne na zamówienie

33. Wysokie, ekskluzywne drzwi zewnętrzne drewniane z ogromnym naświetlem górnym i z naświetlami bocznymi po obu stronach skrzydła.

To jedna z naszych najbardziej okazałych realizacji. Te nietypowe, piękne drzwi zewnętrzne premium mają wysokość ponad 7 metrów w całości. Zarówno boczne skrzydła, jak i półkoliste naświetle zostało wykonane metodą szklenia witrażowego Tiffany, a każde szkiełko było ręcznie rzeźbione tak, by utworzyć wrażenie mrozowych kwiatów. Pozostałe szkiełka zostały poddane oszlifowaniu tak, by w efekcie przechodzące przez nie promienie światła tworzyły feerię kolorów, cieni i tańczących barw.

Dom z drewnianymi (dębowymi) drzwiami zewnętrznymi – trwałe drzwi dębowe zewnętrzne na zamówienie

34. Widok wiejskiej posiadłości w całej okazałości. Parter domu przystrojony luksusowymi / ekskluzywnymi drewnianymi drzwiami zewnętrznymi w kolorze czerwieni. Solidne, rzeźbione, stylowe drzwi wejściowe na wymiar. Ozdobą klasycznych drewnianych okien są drewniane okiennice, również w kolorze czerwonym. Ciekawostką jest, że szprosowane okna od zewnątrz pomalowane są na czerwono, a wnętrze dopasowane jest do stylowych mebli kuchennych.

Drzwi Drewniane Olchowe Rzezbione Glowica

35. Intensywnie rzeźbiona głowica dekoracyjna drewnianych drzwi zewnętrznych. Niecodzienny kolor zarówno samej dekoracji, jak i całych rzeźbionych, ekskluzywnych drzwi wejściowych z drewna stanowi o nietypowym charakterze tej rezydencji, której pierwowzór stanowi posiadłość wiejska.

Drewniane drzwi zewnętrzne premium

Dubiński to producent drzwi zewnętrznych ekskluzywnych, klasy premium, ale również mniej luksusowych, a po prostu eleganckich i stylowych drewnianych drzwi  zewnętrznych na wymiar. Produkujemy drzwi wejściowe do domu, do rezydencji, a nawet do pałacu (prosimy się tym ostatnim nie sugerować – zdecydowana większość naszej produkcji to drzwi frontowe do domu), które są starannie zaprojektowanymi produktami najwyższej jakości. Nasze ekskluzywne drzwi zewnętrzne na wymiar wykonane są najczęściej z dębu, choć oczywiście dębowe drzwi zewnętrzne premium nie są wszystkim, co w swojej pracowni produkujemy. Na Państwa indywidualne zamówienia wytwarzamy też luksusowe drzwi zewnętrzne z innych gatunków drewna (drzwi olchowe itp.). Producent drzwi zewnętrznych Dubiński projektuje i wytwarza drzwi wejściowe do domu z litego drewna (zwykle są to  drzwi zewnętrzne z dębu litego) lub z klejonki. Dość często bywają to drzwi z naświetlem górnym i/lub bocznym, choć regularnie przeszklone jest też samo skrzydło drzwiowe (drzwi wejściowe z szybą). Niemal wszystkie parametry naszych drzwi frontowych dostosowywane są do Państwa preferencji, można u nas zamówić drewniane drzwi zewnętrzne premium dopasowane (między innymi) pod takim względem jak:

– Styl drzwi: oferujemy drzwi drewniane w stylu rustykalnym, wiejskim, drzwi retro i drzwi w stylu industrialnym czy loftowym / loft, drzwi klasyczne i nowoczesne, wreszcie drzwi inspirowane stylistyką charakterystyczną dla różnych regionów i krajów (np. drzwi w stylu prowansalskim, angielskim, francuskim, amerykańskim czy skandynawskim).

– Wymiary drzwi, w tym ilość skrzydeł
Jako producent drzwi wejściowych do domu wytwarzamy drzwi drewniane i drzwi przeszklone (z naświetlem) właściwie każdej wielkości. Nasze drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to zarówno ogromne drzwi pałacowe, jak i stylowe, niewielkie drzwi dwuskrzydłowe wejściowe do domu (które nie potrzebują fizycznej wielkości aby robić wrażenie doskonałą stylistyka i kunsztem wykonania). Oprócz typowych, wymienionych już drzwi dwuskrzydłowych (nazywanych też drzwiami podwójnymi) oferujemy też asymetryczne drewniane drzwi zewnętrzne półtoraskrzydłowe (z tylko jednym skrzydłem aktywnym, a drugim służącym jako otwieralna dostawka (drzwi wejściowe z dostawką), a także – oczywiście – drzwi frontowe jednoskrzydłowe. Wymiary drzwi wejściowych na wymiar mogą być dowolne z perspektywy możliwości technologicznych producenta drzwi zewnętrznych, ale niekiedy nie wszystko da się zrobić z powodu własciwości samego otworu drzwiowego czy możliwej do zamontowania ościeżnicy. Jest dość oczywiste, że w wąskim przejściu nie zawsze “da się” zamontować drzwi z naświetlem bocznym (drzwi z przeszkloną dostawka boczną), a w przejściu niskim nie zawsze będzie możliwe zamontowanie drzwi z naświetlem górnym (drzwi z przeszkloną dostawka górną).

– Materiał, z którego wyprodukowane są drzwi
Produkujemy drzwi zewnętrzne drewniane, ale nie znaczy to, że drewno jest jedynym surowcem, który w produkcji drzwi wejściowych stosujemy. Nasze drzwi dębowe czy olchowe są dość często przeszklone, przy czym zastosowanie w ich produkcji znajduje zarówno szkło całkowicie przezierne / przezroczyste, jak i szkło lustrzane (w tym lustro weneckie) czy witraże. Ekskluzywne drzwi wejściowe Dubiński mogą być zdobione kutą metalową kratką lub innymi elementami, które na zamówienie mogą być zamontowane w Państwa wyśnionych, najlepszych drzwiach zewnętrznych premium – drewnianych drzwiach frontowych prosto z marzeń.

A także dość oczywiste:

– Kolor drzwi : m.in. drzwi wejściowe białe, czarne i szare, drzwi w kolorze naturalnego drewna (złoty dąb, dąb bielony, wenge, orzech, winchester), ale również drzwi kolorowe (w tym dwukolorowe o innej barwie od strony zewnętrznej domu, a innej od jego środka). Oprócz wymienionych wcześniej drzwi białych, czarnych i szarych popularne są drzwi zewnętrzne antracyt / antracytowe (zarówno ciemny jak i jasny antracyt) i drzwi brązowe, rzadziej spotyka się drzwi czerwone, bordo, niebieskie czy zielone, ale – prawdę powiedziawszy – nie ma właściwie żadnych przeszkód, aby Państwa drzwi wejściowe lakierowane były dowolnym kolorem z palety RAL.

– Sposób otwierania drzwi: drzwi zewnętrzne otwierane na zewnątrz lub do środka / do wewnątrz, drzwi prawe i lewe

– Cena drzwi zewnętrznych: produkujemy nie tylko drzwi wejściowe ekskluzywne / luksusowe – w naszej ofercie znajdą Państwo również doskonałe, a nieco bardziej ekonomiczne drzwi zewnętrzne premium (już nie tak prestiżowe, ale wciąż piękne, solidne i trwałe), które doskonale sprawdzą się w Państwa domu (niekoniecznie w pałacu czy rezydencji).

Producent drzwi zewnętrznych Dubiński oferuje niezwykle szeroki wybór drzwi, w naszej ofercie znajdą Państwo m. in:
drzwi zewnętrzne energooszczędne (drzwi ocieplane), a nawet drzwi pasywne,
– doskonale wyciszone drzwi wejściowe do domu, nawet jeśli są to drzwi z naświetlem lub drzwi z szybą w skrzydle drzwiowym (drzwi wejściowe wyciszające),
drzwi zewnętrzne bezprzylgowe (bezfelcowe) i przylgowe (felcowe),
– drzwi wejściowe samozamykające,
– drzwi wejściowe o standardowym kształcie, ale i drzwi łukowe lub półokrągłe.

Drzwi zewnętrzne na zamówienie

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne Dubiński produkowane są w stu procentach na zamówienie, zawsze z najwyższej klasy drewna (i innych surowców – produkujemy przecież nie tylko drzwi wyłącznie z drewna, ale też drzwi z naświetlem, a więc przeszklone, albo drzwi uzupełnione kutą zdobioną kratą). Jesteśmy producentem drzwi zewnętrznych realizującym Państwa marzenia, z którymi obchodzimy się zawsze z najwyższą starannością i z niezwykłą dbałością o detale. Nasze dębowe drzwi zewnętrzne to synonim prestiżu i najwyższej dostępnej na polskim rynku jakości.

Montaż drzwi zewnętrznych

Jako producent drzwi wejściowych do domu zlokalizowani jesteśmy w Tczewie, jednak montaż drzwi zewnętrznych naszej produkcji jest możliwy na terenie całej Polski (i nie tylko – o czym dalej) – produkowane przez nas drzwi drewniane regularnie montujemy w okolicach wielu większych miast w Polsce takich jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Gdańsk (a także Sopot i Gdynia), Poznań, Łódź, Szczecin, Bydgoszcz, Toruń, Katowice (a także Sosnowiec, Gliwice, Tychy itd.), Lublin, Białystok, Olsztyn, Elbląg, Częstochowa, Opole, Bielsko – Biała, Radom, Kielce, Rzeszów, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Gniezno, Kalisz, Wałbrzych, Jelenia Góra, Koszalin czy Słupsk – oczywiście prosimy nie traktować tej listy jako pełnej, specyfiką drzwi wejściowych klasy premium – a takimi są nasze produkowane wyłącznie na wymiar, doskonałej jakości drzwi dębowe (ale i pozostałe drzwi drewniane) – jest to, że często montowane są w domach poza miastem (oprócz standardowych domów jednorodzinnych drzwi frontowe Dubiński wypełniają też ościeżnice ekskluzywnych rezydencji, dworków i pałaców). Na polskim rynku stosunkowo najwięcej naszych Klientów pochodzi z Warszawy (specjalnie dla Państwa jesteśmy w trakcie tworzenia podstrony drzwi zewnętrzne Warszawa) i Trójmiasta (dla którego mieszkańców właśnie tworzymy podstronę drzwi zewnętrzne Gdańsk). Poza Polską oferujemy samą dostawę albo dostawę wraz z montażem drzwi zewnętrznych drewnianych na terenie całej Europy i nie tylko: mamy Klientów w takich krajach, jak Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Holandia, Belgia, Szwecja, Czechy, Słowacja, Litwa, Rosja, Białoruś i Ukraina. Londyn, Manchester, Berlin, Hamburg, Monachium i Paryż “obsługujemy” niemal równie często jak Warszawę, Kraków, Wrocław, Poznań czy Gdańsk.

Pozostała oferta producenta

Jeśli podobają się Państwu nasze realizacje, zapraszamy do zapoznania się z resztą oferty Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński. Ekskluzywne dębowe drzwi zewnętrzne czy – nieco szerzej – drewniane drzwi zewnętrzne premium  to tylko część naszej oferty. Tworzymy dla Państwa również (między innymi)

drzwi wewnętrzne premium, okna drewniane, luksusowe drewniane kuchnie na zamówienie czy prestiżowe inne wnętrza.

Jesteśmy producentem drzwi zewnętrznych, drzwi wewnętrznych, okien drewnianych i mebli kuchennych, ale nie tylko. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego również w sytuacji, gdy nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali. Jeśli chodzi o realizacje w branży stolarki otworowej (produkcja drzwi i okien) lub – bardziej ogólnie – stolarki budowlanej – jest szansa, że spełnimy Państwa oczekiwania, oczywiście o ile jakość jest dla Państwa co najmniej równie ważna jak cena.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498