Drzwi drewniane zewnętrzne

Drzwi drewniane zewnętrzne

Dębowe drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar

Eleganckie drzwi zewnętrzne produkowane w Pracowni Stolarki Artystycznej DUBIŃSKI to kwintesencja stylu i najwyższej jakości wykonania.

Jakie czynniki świadczą o tym, że zewnętrzne drzwi drewniane są ekskluzywne czy prestiżowe? Z pewnością wysoka technologia i precyzja wykonania na każdym etapie produkcyjnym. Co jeszcze?

Po pierwsze PRODUCENT. Pracownia DUBIŃSKI to producent drzwi zewnętrznych (wejściowych), do których wybierany jest najwyższej jakości materiał. Nasze drewniane drzwi zewnętrzne charakteryzują się pierwszorzędną jakością, stąd drewno do ich produkcji nie zawiera sęków ani uszkodzeń. Każda partia surowca jest monitorowana.

Po drugie PÓŁPRODUKT – KLEJONKA. Klejonka do naszych drzwi drewnianych (zarówno drzwi frontowych jak i wewnętrznych) jest przez nas produkowana i wytwarzana z elementów przeciwprężnie klejonych. Takie jej przygotowanie daje pewność, że Państwa drzwi zewnętrzne będą stabilne i trwałe przez lata.

Po trzecie DOBÓR MATERIAŁU. Niezależnie od faktu, że drzwi zewnętrzne mogą być wykonane z najróżniejszych materiałów, jeśli mają być one eleganckie i ponadczasowe powinny być to drzwi z drewna. Co więcej dobre drzwi wejściowe na ogół dobrze jest wykonać z dębu. Drewno to jest jednym z najtrwalszych materiałów rodzimych. O ile materiał do wykonania drzwi drewnianych wewnętrznych zależny jest od stylu wnętrza, o tyle jeśli chodzi o drewniane drzwi zewnętrzne dąb jest materiałem niemal niezastąpionym. Warto tu zaznaczyć, że drzwi zewnętrzne produkowane w naszej pracowni wykonane są tylko z najwyższej jakości materiału. Dąb dębowi nierówny, a od tego z jakiego materiału zostaną wyprodukowane Państwa drzwi frontowe zależy ich późniejsza trwałość.

Po czwarte KONSTRUKCJA. Nasza oferta zawiera drewniane drzwi zewnętrzne w dwóch standardach. Pierwszy to drzwi zewnętrzne o grubości 68mm, a drugi – drzwi zewnętrzne pasywne o grubości 92mm. Ekskluzywne drewniane drzwi frontowe to nasza duma i znak rozpoznawczy. Bezpieczeństwo, elegancki wygląd i dopracowane szczegóły to właśnie drzwi zewnętrzne produkowane w Pracowni DUBIŃSKI.

Po piąte POWIERZCHNIA. Rozpiętość wyboru powierzchni drewnianych drzwi zewnętrznych jest naprawdę szeroka. Możemy wybierać powierzchnie drewniane gładkie czy szczotkowane, ukazujące strukturę słojów drewna. Na jakość powierzchni drzwi wpływa sposób nakładania lakieru. Na ogół stosujemy metodę ciśnieniową w komorze, przy jednoczesnym ręcznym sprawdzeniu odpowiedniej struktury powierzchni, jednakże w przypadkach uzyskania dodatkowych efektów wizualnych nasza praca wymaga całkowitego ręcznego malowania, jak na przykład uzyskanie efektu starych zewnętrznych drzwi prowansalskich, które efektownie przecieramy.

Dębowe drewniane drzwi zewnętrzne w posiadłości podmiejskiej – najlepsze drzwi dębowe na wymiar

2. Dębowe drzwi zewnętrzne podmiejskiej posiadłości w stylu prowansalskim.

Drzwi zewnętrzne drewniane dębowe grafitowe

3. Grafitowy kolor dębowych drzwi podkreślony został eleganckimi, złoconymi pochwytami stanowiącymi swoistą „biżuterię” dla drzwi.

Białe drzwi wejściowe drewniane - drzwi frontowe frezowane

4. Białe drzwi z widocznymi słojami dębowymi i eleganckimi frezami, bardziej zdobnymi w opasce drzwiowej. Gzyms nad drzwiami jest dopełnieniem całościowego efektu.

Białe drzwi zewnętrzne białe - drzwi wejściowe z dostawką

5. Drzwi zewnętrzne w ciekawym i oryginalnym kolorze, którym lekkości nadają boczne naświetla. Uwagę przekuwają metalowe kołatki nadające drzwiom indywidualnego charakteru.

Drzwi zewnętrzne dębowe drewniane – drzwi drewniane na zamówienie

6. Klasyczna podmiejska rezydencja. Dom zewnętrznie utrzymany w kolorystyce bieli. Ciekawym elementem jest przełamanie kolorystyczne w postaci zewnętrznych czarnych drzwi dębowych. Dekoracją tych drzwi zewnętrznych jest szklone naświetle dodatkowo ozdobione szprosami, jak również szprosowane szklane skrzydła boczne, dzięki którym wnętrze rezydencji jest dobrze oświetlone. Ciekawym akcentem jest zastosowanie pochwytu i dekoracyjnej kołatki w kształcie kółka.

Drzwi zewnętrzne – drzwi drewniane dębowe na wymiar, wysoka jakość, prestiż, drzwi dębowe zewnętrzne

7. Zbliżenie klasycznych rezydencjonalnych drzwi dębowych zewnętrznych. Ciekawostką jest, że są to drzwi dwukolorowe. Od zewnątrz czarne, od wewnątrz białe, celem dopasowania do kolorystyki wnętrza domu.

Drzwi klasyczne - dębowe zewnętrzne drzwi drewniane, drzwi na wymiar, drzwi drewniane producent

8. Klasyczne białe drzwi zewnętrzne dębowe. Podział na cztery kasetony nadaje drzwiom równowagi.

Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne drewniane, drzwi zewnętrzne na wymiar, producent drzwi zewnętrznych ekskluzywnych

9. Klasyczne drzwi zewnętrzne dębowe. Unikalności nadaje drzwiom kolor niebieski. Naszym zdaniem bardzo ciekawie się prezentują. Użycie gałki zamiast klamki nadaje drzwiom delikatności, jak również wstawienie szklanego okienka, które jednocześnie pozwala na doświetlenie korytarza domu.

Drzwi dębowe zewnętrzne – lite drewno, solidne drzwi dębowe producent

10. Realizacja w Nowym Jorku. Drzwi zewnętrzne dębowe – lite.

Drzwi zewnętrzne dębowe – drzwi zewnętrzne ekskluzywne producent

11. Te dębowe drzwi zewnętrzne są wyjątkowe. Zostały zaprojektowane w swej zewnętrznej szacie celem nawiązania do prowansalskiego stylu wnętrza całego domu. Przecierana powierzchnia drzwi oraz dekoracyjne gwoździe nadają ciekawego charakteru wyglądowi tych ekskluzywnych drzwi zewnętrznych.

Drzwi drewniane zewnętrzne dębowe na wymiar – ekskluzywne drzwi zewnętrzne producent

12. Klasyczna rezydencja podmiejska. Zewnętrze domu utrzymane w tonie bieli i pasteli. Zarówno wykonane na zamówienie drewniane okna dekorowane szprosami jak i ekskluzywne drzwi zewnętrzne zostały wyprodukowane z niezwykłą starannością i pietyzmem. Zwłaszcza zewnętrzne drzwi dębowe zasługują na szczególną uwagę. Zastosowany w nich element dekoracyjny w postaci dwóch półokrągłych okien, wykonany jest tradycyjną metodą witrażową Tiffany.

Detale drzwi zewnętrznych drewnianych na zamówienie – ekskluzywne drzwi zewnetrzne na wymiar

13. Klasyczny design drzwi sprawia, że są one ponadczasowe. Przenikające światło rozpraszane jest poprzez fazowane szyby w górnych i bocznych naświetlach drzwi.

Drewniane drzwi zewnętrzne przeszklone ze szprosami. Ciemne drzwi dębowe lakierowane

14. Wyjątkowo kolor drzwi dębowych podkreślony został ciekawymi szprosami. Elegancji drzwiom nadają frezy w dolnych kasetonach oraz falisty kształt klamki.

Drzwi drewniane – wysokojakościowe drzwi zewnętrzne dębowe – drewniane drzwi zewnętrzne na wymiar

15. Dębowe drzwi zewnętrzne klasycznej rezydencji. Drzwi jednoskrzydłowe, wizualnie poszerzone dwoma skrzydłami. Półkoliste naświetle ozdobione dekoracyjnymi szprosami rozjaśnia wnętrze domu.

Drzwi klasyczne drewniane - drzwi zewnętrzne, drzwi klasyczne producent

16. Klasyczne dębowe drzwi zewnętrzne z ciekawym skrzydłem bocznym, nadającym wyglądowi drzwi miękki wyraz.

Drzwi ekskluzywne producent – ekskluzywne drzwi zewnętrzne producent, wysoka jakość

17. To jedne z naszych ulubionych realizacji. Dębowe drzwi zewnętrzne, bardzo klasyczne, bardzo eleganckie. Wyjątkowego charakteru nadaje tym drzwiom zewnętrznym okrągłe kwietne rzeźbienie.

Drzwi nietypowe producent – nietypowe drzwi drewniane na zamówienie

18. Nietypowe drzwi zewnętrzne. Wykonane na zamówienie drzwi, w których zastosowaliśmy specjalną technikę postarzania drewna poprzez wielokrotne nakładanie lakieru i przecieranie. Dodatkowym elementem postarzającym i jednocześnie podkreślającym nietypowość drzwi są zacięcia i kornikowanie.

Drzwi drewniane na zamówienie – czarne drzwi wejściowe, drzwi zewnętrzne na wymiar, drzwi klasyczne

19. Odbijające się w drzwiach światło pięknie podkreśla połysk czarnych drzwi. Ich prestiżowy charakter akcentują pozłacane pochwyty.

Nowoczesne drzwi drewniane – producent drzwi na zamówienie, drzwi nowoczesne na wymiar, wysoka jakość

20. To jedna z naszych nowoczesnych realizacji. Te drewniane drzwi zewnętrzne zostały poddane specjalnemu procesowi malowania, tak by powierzchnia była gładka i jednocześnie matowa. Połączenie matowego szkła i metalu nadaje im dodatkowego sznytu.

Ładne drzwi zewnętrzne przeszklone ze szprosami i z dostawkami bocznymi

21. Przeplatane, łukowe i szersze szprosy oraz liczne przeszklenia nadają drzwiom wyjątkowej lekkości.

Różne drzwi zewnętrzne od producenta. Drzwi drewniane białe i w naturalnym kolorze drewna, drzwi dwuskrzydłowe, drzwi jednoskrzydłowe z dostawką lub z dwoma z dwoma dostawkami bocznymi

22. Zestawienie ze sobą kilku naszych realizacji podkreśla różnorodność wykonanych przez Pracownię Dubiński drzwi zewnętrznych, zarówno w odniesieniu do formy jak i do stylu drzwi.

Najlepsze drzwi zewnętrzne drewniane – luksusowe drzwi dębowe na zamówienie – drzwi klasyczne producent

23. Zbliżenie rzeźby drzwi zewnętrznych i okuć oraz krat.

Drzwi zewnętrzne drewniane na wymiar -  ekskluzywne drzwi z przeszklonymi dostawkami bocznymi

24. Pod czarną, połyskującą farbą pokrywającą drzwi zewnętrzne widoczna jest unikatowa struktura słojów dębowych. Chromowana antaba oraz piękny pochwyt nadają tym drzwiom eleganckiego, wyszukanego charakteru.

Drewniane drzwi zewnętrzne na zamówienie - drzwi drewniane zewnętrzne na wymiar od producenta

25. Dębowe drzwi zewnętrzne, pojedyncze z bocznym skrzydełkiem. Przeszklone szybą wiedeńską.

Drzwi drewniane okna drewniane rezydencja, dębowe ekskluzywne okna i drzwi producent – dom rezydencja na zamówienie

26. Wiejska rezydencja w klasycznym stylu. Wszystkie okna i drzwi zewnętrzne oraz wewnętrzne zostały starannie zaprojektowane i wykonane w Pracowni Dubiński.

Drzwi drewniane zewnętrzne dębowe - drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent drzwi najwyższej jakości

27. Zbliżenie drzwi dębowych zewnętrznych z bocznymi skrzydełkami oraz naświetlem. Drzwi ozdobione płaskorzeźbami, dwukolorowe. Od zewnętrznej strony szarość, a od wewnętrznej biel, która harmonizuje z resztą wnętrza.

Drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent - drzwi ekskluzywne zewnętrzne drzwi drewniane

28. Ujęcie ekskluzywnych drzwi zewnętrznych od środka posiadłości, malowane w bieli.

Drzwi zewnętrzne drewniane, dobre drzwi na zamówienie producent – najwyższa jakość

29. Kolorystyka tych dębowych drzwi wejściowych została dopasowana od zewnętrz – do fasady domu, a od wewnątrz do jasnego korytarza domu.

Drzwi zewnetrzne – solidne, trwałe, dobre drzwi drewniane producent – luksusowe drzwi na zamowienie, w ofercie drzwi sosnowe, dębowe, olchowe

30. Dopasowanie okien w górnej części drzwi do samych drzwi stworzyło kompleksową całość drzwi frontowych.

Detale - drzwi wejściowe na zamówienie

31. Tak jak w przypadku ubioru tak i w drzwiach zewnętrznych dopełnieniem całości dzieła są detale. W tym przypadku wzrok przykuwa pozłacana klamka, która wyjątkowo dobrze współgra z szarością drzwi.

Przeszklone drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe białe klasyczne

32. Szyba w drzwiach zewnętrznych pięknie oświetla wnętrze luksusowego korytarza rezydencji. Dodatkowo finezji drzwiom dodaje metaloplastyka zastosowana w szybach drzwi dębowych.

Drzwi ekskluzywne – drzwi zewnętrzne drewniane dębowe, drzwi zewnętrzne ekskluzywne dębowe producent, drzwi ekskluzywne na zamówienie

33. To jedna z naszych najbardziej okazałych realizacji. Te nietypowe drzwi zewnętrzne mają wysokość ponad 7 metrów w całości. Zarówno boczne skrzydła, jak i półkoliste naświetle zostało wykonane metodą szklenia witrażowego Tiffany, a każde szkiełko było ręcznie rzeźbione tak, by utworzyć wrażenie mrozowych kwiatów. Pozostałe szkiełka zostały poddane oszlifowaniu tak, by w efekcie przechodzące przez nie promienie światła tworzyły feerię kolorów, cieni i tańczących barw.

Dom z drewnianymi (dębowymi) drzwiami zewnętrznymi – trwałe drzwi dębowe zewnętrzne na zamówienie

34. Widok wiejskiej posiadłości w całej okazałości. Parter domu przystrojony zewnętrznymi drzwiami drewnianymi w kolorze czerwieni. Ozdobą klasycznych drewnianych okien są drewniane okiennice, również w kolorze czerwonym. Ciekawostką jest, że szprosowane okna od zewnątrz pomalowane są na czerwono, a wnętrze dopasowane jest do stylowych mebli kuchennych.

Drzwi Drewniane Olchowe Rzezbione Glowica

35. Głowica dekoracyjna intensywnie rzeźbiona. Niecodzienny kolor zarówno samej dekoracji, jak i całych drzwi rzeźbionych stanowi o nietypowym charakterze tej rezydencji, której pierwowzór stanowi posiadłość wiejska.

Jeśli podobają się Państwu nasze realizacje, zapraszamy do zapoznania się z resztą oferty Pracowni Dubiński. Drewniane drzwi zewnętrzne to tylko część naszej oferty. Tworzymy dla Państwa również (między innymi)

drzwi wewnętrzne, okna drewniane, luksusowe drewniane kuchnie na zamówienie czy prestiżowe  inne wnętrza.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego również w sytuacji, gdy nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali.

Inspiracje

Drewniane drzwi klasyczne

Drewniane drzwi klasyczne

Drewniane meble kuchenne na zamówienie

Drewniane meble kuchenne na zamówienie

Stylowe meble kuchenne angielskie

Stylowe meble kuchenne angielskie

Meble kuchenne olchowe

Meble kuchenne olchowe

Dom w stylu prowansalskim

Dom w stylu prowansalskim

Klasyczne drzwi wewnętrzne

Klasyczne drzwi wewnętrzne

Klasyczna angielska kuchnia

Klasyczna angielska kuchnia

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - szklone metodą tiffany

Ekskluzywne drzwi wewnętrzne - szklone metodą tiffany

Drzwi rezydencjonalne

Drzwi rezydencjonalne

Drzwi dębowe zewnętrzne

Drzwi dębowe zewnętrzne

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Ekskluzywne drzwi zewnętrzne

Rzeźbione drzwi pałacowe

Rzeźbione drzwi pałacowe

Barokowe drzwi rzeźbione

Barokowe drzwi rzeźbione

Ekskluzywne drewniane wnętrze

Ekskluzywne drewniane wnętrze

Wnętrza ekstrawaganckie

Wnętrza ekstrawaganckie

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drewniane drzwi zewnętrzne

Drzwi wewnętrzne szklone Tiffany

Drzwi wewnętrzne szklone Tiffany

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200
kom. (+48) 602 608 050
email: info@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Kom: +48 604 756 498

Oddział Rosja

Karol Rekret
Email: karol@dubinski.pl
Kom: +48 660 232 241

Australia

Janek Irzyk
Email: sales@dubinski.com.au
Kom: +61 438 866 477

Oddział Hiszpania

Marcin Liszkowski
Email: marcin@dubinski.pl
Mobile Pl: +48 501 706 501
Mobile ESP: +34 654 775 533

Oddział Anglia

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile Pl: +48 604 756 498
Mobile ENG: +44 (0) 7 44 87 91 363