Dom w stylu prowansalskim

Dom w stylu prowansalskim

Prezentujemy Państwu niezwykle ciekawy dom podmiejski, gdzie gospodarze ukochali sobie styl prowansalski wnętrz. Każde pomieszczenie jednak zostało zaakcentowane innym pomysłem kolorystycznym, dzięki czemu jesteśmy w stanie pokazać, jak różnorodnie może myć ubrany ten styl, potocznie kojarzący się tylko ze spłowiałą bielą, szarością i drewnem.

Podobają się Państwu zdjęcia przedstawiające nasze realizacje? Zachęcamy aby zapoznać się również z innymi efekty naszej pracy – a jeśli chodzi o nasze autorskie aranżacje zdecydowanie jest w czym przebierać. Prosimy nie wahać się odwiedzić również innych podstron dubinski.com.pl, a nawet stron zewnętrznych, które przygotowaliśmy z myślą o Państwu, na których znajdą Państwo między innymi

Ekskluzywne drzwi dębowe i inne drewniane drzwi premium:

DRZWI ZEWNĘTRZNE

przede wszystkim lite dębowe drzwi zewnętrzne i drzwi wejściowe z drewna olchowego, ale oprócz drzwi pełnych również drzwi z naświetlem,

DRZWI WEWNĘTRZNE:

drzwi kuchenne oraz łazienkowe, drzwi pokojowe i salonowe, w tym luksusowe drewniane drzwi wewnętrzne (z litego drewna) oraz eleganckie drzwi wewnętrzne przeszklone,

Serdecznie zachęcamy Państwa do kontaktu-mailowego lub telefonicznego również jeśli nie udało się Państwu znaleźć na naszej stronie internetowej tego, czego szukali. Jako producent drzwi zewnętrznych stworzyliśmy też kilka stron www zewnętrznych względem strony macierzystej, na której znajdują się Państwo obecnie. Specjalnie z myślą o mieszkańcach aglomeracji warszawskiej powstały strony prezentujące nasze drzwi wejściowe z montażem w Warszawie:

Oczywiście nie samymi drzwiami frontowymi i wewnętrznymi nasza stolarnia żyje. Zajmujemy się też produkcją okien drewnianych, kuchni na wymiar klasy premium, rewitalizacją drewna (choć tu zahaczamy już o renowację starych drzwi wejściowych, co nierzadko robimy w przypadku nie tylko warszawskich kamienic), rewitalizacją zabytkowych okien skrzynkowych w kamienicach, pałacach i innych zabytkowych budynkach.

Do obejrzenia wspomnianych wyżej efektów naszej pracy zapraszamy np. tu:

okna drewniane,

albo tu:

drewniane meble kuchenne na wymiar,

a jeśli szczególnie przypadł Państwu do gustu prezentowany na zdjęciach wyżej styl prowansalski, meble kuchenne w tym stylu znajdą Państwo też na stronach:

meble kuchenne prowansalskie,

i

kuchnia prowansalska.

Chętnie podejmiemy się stworzenia niemal dowolnego dzieła stolarskiego. Jeśli marzy się Państwu stworzenie czegoś wyjątkowego z drewna (może nawet arcydzieła?) istnieje duża szansa, że będziemy mogli w realizacji tego planu Państwu pomóc. Zapraszamy!

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498