Ekskluzywne wrocławskie wnętrze

Ekskluzywne wrocławskie wnętrze

Te zapierające dech wnętrza są efektem zgodnej pracy architektów i naszej Pracowni.
Pozornie prosty styl mebli, jednak stylu i elegancji dodaje im powierzchnia wykonana z brzozowej czeczotki. Czeczotka to drewno o bardzo dekoracyjnym rysunku słoi, który powstaje na wskutek celowo zaszczepionych chorobliwych zmian wynikających z działania grzybów i bakterii, powodujących miejscowe zniekształcenia, obrzęki i uszkodzenia korzeni i pnia drzewa.

Ekskluzywne meble drewniane – producent mebli drewnianych: dąb, sosna, olcha, meranti, sapelle i inne
Ekskluzywne drewniane drzwi szafy na zamówienie – dębowe i olchowe szafy i inne meble, również meble do zabudowy producent
Ekskluzywne meble drewniane na zamówienie, luksusowe meble drewniane na wymiar
Solidne, trwałe, piękne, niezawodne, luksusowe, ekskluzywne drewniane meble producent, wysoka jakość i trwałość, długa gwarancja, niezawodność
Meble drewniane ekskluzywne na wymiar – producent meble sosnowe, meble dębowe, meble olchowe
Ekskluzywne okna drewniane i meble drewniane na wymiar producent
Ekskluzywne okna drewniane luksusowe meble drewniane na wymiar
Ekskluzywne i luksusowe meble z drewna na wymiar, okna drewniane, drzwi drewniane na zamówienie.jpg
Ekskluzywne meble drewniane schody na zamówienie producent
Ekskluzywne drewniane meble luksusowe na wymiar w tym meble do zabudowy
Ekskluzywne drewniane meble luksusowe i schody na wymiar – producent mebli dębowych, sosnowych, olchowych, sapelli i meranti
Ekskluzywne drzwi drewniane szafy meble luksusowe na zamówienie

Piękne prestiżowe wnętrza podobne do powyższych, czyli wnętrza, w których najważniejszym materiałem wykończeniowym jest drewno (dąb, olcha, mahoń lub gatunki egzotyczne) to istotny, ale nie jedyny aspekt naszej działalności jako pracowni stolarskiej.  Wśród ekskluzywnych mebli na wymiar bardzo ważne w profilu naszej produkcji są meble kuchenne, ze zdjęciami z tych realizacji można zapoznać się przede wszystkim tutaj: ekskluzywne kuchnie drewniane, ale też na kilku stronach zewnętrznych, na przykład tutaj: luksusowa kuchnia, tutaj: ekskluzywne kuchnie na wymiar i tutaj: drewniane kuchnie na wymiar.

zachęcamy też odwiedzin podstron dubinski.com.pl z innymi niż drewniane meble kuchenne realizacjami. Oprócz mebli na wymiar w Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński zajmujemy się też produkcją okien z drewna (link: okna drewniane), ale zdecydowanie najważniejsza jest dla nas produkcja drzwi zewnętrznych i wewnętrznych.

DRZWI ZEWNĘTRZNE PREMIUM

Jako producent drzwi wejściowych klasy premium tworzymy dzieła, które prezentujemy zarówno na stronie dubinski.com.pl: drewniane drzwi zewnętrzne, jak i na kilku stronach zewnętrznych. Oferujemy drzwi drewniane pełne i drzwi z naświetlem, drzwi jednoskrzydłowe i szerokie drzwi dwuskrzydłowe, a także drzwi zewnętrzne z dostawką boczną lub górną (nadstawką).

Inne realizacje drzwi wejściowych premium stworzonych w naszej pracowni można znaleźć na stronach www, które zostały stworzone z myślą o rynku warszawskim, na którym oferujemy swoje drzwi zewnętrzne z montażem:

Na stronach tych znajdą Państwo zdjęcia licznych  aranżacji naszych drewnianych drzwi frontowych / wejściowych, w tym szczególnie często wybieranych (a także wyjątkowo dobrych i solidnych) drzwi dębowych, które produkujemy jako drzwi drewniane pełne lub jako drzwi przeszklone / drzwi z naświetlem. Strony te kierujemy przede wszystkim do naszych Klientów (i potencjalnych Klientów) z Warszawy i okolic, takich jak miasta Józefów, Konstancin-Jeziorna, Sulejówek, Milanówek, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Pruszków, Piaseczno, Otwock, Żyrardów, Wołomin i Marki.

DRZWI WEWNĘTRZNE PREMIUM

Jako producent drzwi wewnętrznych klasy premium tworzymy dzieła, które prezentujemy przede wszystkim na stronie dubinski.com.pl: drewniane drzwi wewnętrzne, ale i na kilku stronach zewnętrznych, np. tu: drewniane drzwi wewnętrzne na wymiar. Drzwi pokojowe, kuchenne i łazienkowe są przez nas produkowane zarówno w wersji pełnej, jak i jako drzwi przeszklone (drzwi wewnętrzne przeszklone są szczególnie popularne jako ekskluzywne drzwi do salonu). Zachęcamy do odwiedzin na polecanych podstronach i do wyszukania perełki, która Państwa zachwyci lub zainspiruje najbardziej.

Oprócz wyżej prezentowanych drzwi pokojowych, kuchennych, łazienkowych czy drzwi zewnętrznych zajmujemy się też rewitalizacją drewna (renowacja zabytkowych bram drewnianych, drzwi wejściowych i drewnianych okien skrzynkowych w starych pałacach, kościołach, kamienicach i innych budynkach znajdujących się pod nadzorem konserwatora zabytków.

W swojej pracowni chętnie projektujemy i produkujemy niemal dowolne produkty z drewna, nie tylko drzwi okna czy meble kuchenne. Jeśli marzy się Państwu stworzenie absolutnie wyjątkowej aranżacji, w której najważniejszą rolę wykończeniową odgrywa drewno – chętnie służymy swoim kompetencjami, które mogą Państwu pomóc przeistoczyć marzenie w realną aranżację.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498