Meble kuchenne drewniane olchowe

Meble kuchenne drewniane olchowe

Bardzo klasyczna kuchnia angielska. Wykonaliśmy tę przepiękną realzację dla Klientów w nadmodniejszym nadmorskim kurorcie – w Sopocie. Nowi właściciele kuchni najbardziej cenili sobie umiejętność połączenia funkcjonalności i elegancji. Kuchnia w całości wykonana z drewna olchowego, powlekana kremową farbą, nadając meblom aksamitnej, gładkiej powierzchni. Ciekawym akcentem jest wprowadzenie kuchenki w odmiennym kolorze. Jesteśmy dumni i szczęśliwi, że nasza realizacja spotkała się z uznaniem i zadowoleniem naszych Klientów.

Kuchnie drewniane na wymiar olchowe, meble kuchenne klasyczne olcha, kuchnie angielskie, kuchnie prowansalskie, meble kuchenne na zamówienie
Meble kuchenne drewniane na zamówienie, kuchnie angielskie, kuchnie klasyczne, kuchnie prowansalskie - okna drewniane i filiżanki
Drzwi drewniane na wymiar - meble kuchenne producent na zamówienie
Meble drewniane, kuchnie na wymiar, meble kuchenne na zamówienie styl angielski, styl prowansalski, styl klasyczny
Drewniane meble na wymiar - kuchnie na zamowienie, kuchnie drewniane, meble kuchenne
Kuchnie na zamówienie olchowe, meble kuchenne drewniane, producent mebli kuchennych
Kuchnie na zamówienie, producent mebli sosnowych, dębowych, olchowych, meranti, sapelli

Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński to nie tylko producent mebli kuchennych, choć jeśli to ta część naszej pracy interesuje Państwa szczególnie, większą liczbę zdjęć z naszymi realizacjami znajdą Państwo na podstronie o meblach kuchennych: kuchnie drewniane. Zachęcamy też do zapoznania się z innymi stronami www nas promującymi, np. na-wymiar.com, kuchenne.info.pl czy luksusowekuchnie.pl.

Jeśli interesują Państwa również inne niż kuchnie z drewna aspekty naszej działalności, polecić możemy kilka stron www i znajdujących się na stronie dubinski.com.pl podstron, na których można obejrzeć zdjęcia stworzonych przez nas aranżacji. Jak już Państwo wiedzą nasza pracownia stolarska projektuje i produkuje nie tylko meble kuchenne, to również producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych (tworzymy drzwi premium i ekskluzywne), drewnianych okien i mebli drewnianych na wymiar innych niż meble kuchenne – są to zarówno meble przeznaczone do użytku domowego (np. meble gabinetowe) jak i meble komercyjne, np. do ekskluzywnych sal sprzedaży (jubiler i inne branże, w których liczy się luksus) czy kancelarii (prawniczych i innych).

Nasze projekty i aranżacje związane z wejściowymi i pokojowymi drzwiami premium, a także najlepszymi możliwymi drzwiami ekskluzywnymi (w dużej mierze drzwiami dębowymi) można przejrzeć tu:

– DRZWI ZEWNĘTRZNE

oferujemy dębowe drzwi zewnętrzne z litego drewna (tzw. drzwi pełne) oraz frontowe drzwi z naświetlem (drzwi przeszklone albo w ramach skrzydła drzwiowego czyli tzw. drzwi z szybą albo posiadające przeszkloną boczną dostawkę),

  • specjalnie dla mieszkańców Warszawy i okolic (Ząbki, Piastów, Legionowo, Grodzisk Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Marki itd.) przygotowaliśmy strony www dotyczące drzwi zewnętrznych wraz z ich montażem w ich mieście, polecamy: drzwi zewnętrzne Warszawadrzwi wejściowe Warszawa

 

– DRZWI POKOJOWE, KUCHENNE, ŁAZIENKOWE, SALONOWE:

zarówno drewniane drzwi wewnętrzne z litego drewna czyli tzw. drzwi pełne (w szczególności drzwi wewnętrzne dębowe) jak i drzwi wewnętrzne przeszklone.

 

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do napisania nam e-maila również jeśli wśród dostępnych na naszej stronie (naszych stronach) aranżacji drzwi, okien i kuchni nie znaleźli Państwo produktu, którego szukają. Producenta dobrych (a szczególnie najlepszych możliwych) produktów drewnianych już Państwo znaleźli – każdego dnia zajmujemy się zmienianiem Państwa wizji i planów w konkretne drzwi, okna czy kuchnie.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498