Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar

Meble kuchenne na wymiar – kuchnie angielskie, kuchnie prowansalskie na zamówienie, meble kuchenne klasyczne, meble kuchenne klasyczne

Biel mebli kuchennych na zamówienie to niezmienna moda. Lubimy takie jasne wnętrza, kontrastowo zdobione powierzchniami ścian.

Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński to oczywiście producent mebli kuchennych, ale nie tylko. Jeśli właśnie meble kuchenne interesują Państwa najbardziej, więcej zdjęć z naszymi realizacjami można znaleźć na naszej podstronie o meblach kuchennych: meble kuchenne drewniane. Zapraszamy również do wizyty na innych stronach www, które promują nasze meble kuchenne: na-wymiar.com, luksusowekuchnie.plkuchenne.info.pl.

Jeśli są Państwo zainteresowani również innymi niż drewniane kuchnie dziedzinami naszej działalności jako producenta, polecamy kilka zewnętrznych stron www i znajdujących się w ramach strony dubinski.com.pl podstron, na których można obejrzeć więcej zdjęć zaprojektowanych i wyprodukowanych przez nas aranżacji. Nasza Pracownia Stolarki Artystycznej projektuje i produkuje nie tylko meble kuchenne, jesteśmy również producentem drzwi wewnętrznych i drzwi wejściowych do domu (produkujemy drzwi premium i ekskluzywne drzwi drewniane), okien drewnianych (w tym okien skrzynkowych) i mebli drewnianych na zamówienie innych niż meble do kuchni – są to tak meble przeznaczone do zastosowań domowych (np. meble do gabinetu, sypialni lub salonu) jak i meble kontraktowe, np. do ekskluzywnych salonów sprzedaży dla branży, w których liczy się luksus (np. salon jubilerski) albo meble do kancelarii prawnych.

Aranżacje Dubińskiego związane z wejściowymi drzwiami premium (dębowe drzwi zewnętrzne, różne drewniane drzwi wewnętrzne) można przejrzeć nie tylko na samej stronie dubinski.com.pl – specjalnie dla mieszkańców Warszawy i okolic (Pruszków, Legionowo, Piaseczno, Marki, Sulejówek, Zielonka itd.) przygotowaliśmy strony www prezentujące drzwi zewnętrzne z montażem w Warszawie: drzwi zewnętrzne Warszawa, drzwi wejściowe Warszawa. Na wymienionych stronach (podobnie zresztą jak na macierzystej stronie dubinski.com.pl i na stronie drzwi zewnętrzne w Warszawie) oferujemy drzwi zewnętrzne dębowe z litego drewna (tzw. drzwi pełne) oraz wejściowe drzwi z naświetlem (drzwi z szybą, które mają przeszklone skrzydło albo drzwi z przeszkloną nadstawką lub dostawką boczną).

Nasze aranżacje związane z drzwiami wewnętrznymi premium, zarówno drzwiami pokojowymi (wersja pełna i przeszklona), jak i salonowymi (drzwi wewnętrzne do salonu) są bardzo często drzwiami przeszklonymi), łazienkowymi (z podcięciem dolnym) czy kuchennymi można przejrzeć tu: drewniane drzwi wewnętrzne.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego również jeśli wśród dostępnych tu zdjęć drzwi, okien i kuchni nie znaleźli Państwo produktu, którego szukają. Producenta dobrych produktów drewnianych już Państwo znaleźli, jeśli mają Państwo życzenie stworzenia czegoś z drewna, jest duża szansa, że będziemy potrafili, mogli i chcieli w tej kwestii pomóc.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498