Okna meranti

Okna meranti

Okna meranti – luksusowe, prestiżowe, ekskluzywne okna drewniane na zamówienie

Podobają się Państwu wyprodukowane przez nas okna? Jeśli tak i chcieliby Państwo zobaczyć więcej realizacji tego typu, zachęcamy do odwiedzenia naszej podstrony okna drewniane. Znajdą tam Państwo mnóstwo pięknych okien drewnianych, w tym szczególnie popularnych okien dębowych, i okien meranti. Jeśli jednak oprócz okien z drewna interesują też Państwa inne aspekty naszej działalności jako producenta stolarki otworowej (okna i drzwi drewniane) zapraszamy również na nasze podstrony poświęcone produkowanym przez nas drzwiom zewnętrznym i wewnętrznym.

 

DRZWI ZEWNĘTRZNE PREMIUM

Jako producent drzwi zewnętrznych premium realizujemy projekty, z którymi można się zapoznać nie tylko na stronie dubinski.com.pl – drewniane drzwi zewnętrzne, ale i na paru stronach zewnętrznych, które stworzyliśmy z myślą o Klientach (i potencjalnych Klientach) z Warszawy i okolic (Podkowa Leśna, Piaseczno, Pruszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Wołomin, Otwock, Piastów, Milanówek, Konstancin-Jeziorna, Sulejówek, Józefów, Zielonka, Marki, Kobyłka, Ząbki, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki):

Znajdą tam Państwo zdjęcia licznych realizacji naszych drewnianych drzwi wejściowych / zewnętrznych, w tym szczególnie popularnych wśród Państwa (bo charakteryzujących się wyjątkowo dobrymi parametrami użytkowymi) drzwi dębowych. Za pośrednictwem tych stron kierujemy swoją ofertę drzwi wejściowych z montażem do mieszkańców aglomeracji warszawskiej

Produkujemy drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe i eleganckie drzwi jednoskrzydłowe, drzwi drewniane pełne (bez przeszkleń / szyb) i drzwi z naświetlem / przeszklone, drzwi wejściowe z dostawką górną (nadstawką) lub boczną (nadstawka i dostawka również mogą być pełne lub przeszklone), drzwi ciche / wyciszone, ciepłe drzwi energooszczędne, drzwi pasywne, drzwi z ościeżnicą lub bez niej, drzwi lewe i prawe, drzwi otwierane na zewnątrz i do środka – słowem niemal każdy rodzaj drzwi wejściowych premium, którego Państwo sobie zażyczą.

 

DRZWI WEWNĘTRZNE PREMIUM

Pracownia Stolarki Artystycznej Dubiński to producent drzwi wewnętrznych klasy premium, które prezentujemy przede wszystkim na stronie dubinski.com.pl, ale też na kilku stronach zewnętrznych jak na-wymiar.com: drzwi wewnętrzne na wymiar. Drzwi pokojowe, salonowe, kuchenne i łazienkowe są przez nas projektowane i produkowane w wersji bez szyb (czyli pełnej), jak i jako drzwi wewnętrzne przeszklone, które są bardzo popularne jako ekskluzywne drzwi salonowe. Zachęcamy do wizyty na polecanych stronach www i do wyszukania perełki, która szczególnie Państwa zainspiruje.

 

CO JESZCZE PRODUKUJEMY?

Eleganckie drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne premium oraz wymienione już wcześniej okna to wciąż nie wszystko czym w swojej pracowni stolarskiej się zajmujemy. Zamówią Państwo u nas również ekskluzywne drewniane meble na wymiar, a  wśród nich szczególnie istotne dla nas jako producenta są drewniane meble kuchenne, z których zdjęciami oprócz strony macierzystej dubinski.com.pl można zapoznać się również tutaj: ekskluzywne meble kuchenne na wymiar, tutaj: kuchnia ekskluzywna i tutaj: meble kuchenne na wymiar.

Oprócz wyżej wymienionych zajmujemy się też renowacją zabytkowych wyrobów stolarki otworowej takich jak drewniane okna skrzynkowe, drewniane bramy i drewniane drzwi wejściowe w kamienicy, pałacu, kościele czy innym budynku objętym ochroną konserwatorską.

Chętnie pomagamy w projektowaniu niemal dowolnych aranżacji z drewna – razem z Klientami i architektami wnętrz tworzymy absolutnie wyjątkowe, doskonałe okna  drewniane, drzwi frontowe i wewnętrzne oraz meble kuchenne (i inne) na wymiar.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498