Okna na wymiar

Okna na wymiar

Okna drewniane dębowe, okna na wymiar producent okien: dąb, sosna, sapelli, olcha, meranti i inne
Okna drewniane dębowe okna na zamówienie, producent okien skrzynkowych, pasywnych i innych – ekskluzywne okna drewniane klasyczne i okna nietypowe

Jeśli podobają się Państwu wyprodukowane przez nas drewniane okna prezentowane na zdjęciach wyżej, może warto byłoby zapoznać się też z innymi realizacjami Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński? Zapraszamy na podstronę okna drewniane, na której znajdą Państwo sporo zdjęć naprawdę pięknych okien z drewna (w tym okien skrzynkowych). Produkujemy okna dębowe, a także okna meranti, okna olchowe itd. Sa to okna tworzone na wymiar, na Państwa indywidualne zamówienie, więc czegokolwiek by sobie Państwo nie życzyli, prawdopodobnie będziemy w stanie zrealizować tę “zachciankę”.

Jeśli interesują Państwa nie tylko drewniane okna, ale i pozostałe aspekty działalności Dubińskiego jako producenta branży stolarki otworowej (producenci drzwi i okien drewnianych) zapraszamy również na strony www poświęcone naszym drzwiom wejściowym do domu i drzwiom wewnętrznym.

DRZWI ZEWNĘTRZNE PREMIUM

Dubiński to uznany nie tylko w naszym kraju producent drzwi zewnętrznych premium. Z realizowanymi przez nas projektami można się zapoznać nie tylko na stronie dubinski.com.pl, na której prezentujemy i tak już liczne drewniane drzwi zewnętrzne z naświetlem i lite drzwi drewniane pełne, ale i na kilku innych, mniejszych stronach, które stworzone zostały z myślą o naszych Klientach zamieszkujących aglomerację warszawską (Warszawa, Nowy Dwór Mazowiecki, Piaseczno, Pruszków, Wołomin, Mińsk Mazowiecki, Żyrardów, Piastów, Otwock, Milanówek, Konstancin-Jeziorna, Sulejówek, Józefów, Zielonka, Marki, Ząbki, Kobyłka, Podkowa Leśna):

Na stronach tych znajdą Państwo (nie tylko Warszawiacy) zdjęcia wyprodukowanych przez nas drewnianych drzwi wejściowych (drzwi zewnętrznych / frontowych), w tym drzwi dębowych, które cechują wyjątkowo dobre parametry użytkowe, funkcjonalne i estetyczne. W ramach wymienionych wyżej stron www jako producent drzwi wejściowych kierujemy swoją ofertę drzwi zewnętrznych z montażem do mieszkańców Warszawy i okolic.

Produkujemy wszelkie rodzaje drzwi zewnętrznych. W naszej ofercie znajda Państwo m.in. drzwi wejściowe dwuskrzydłowe i drzwi 1-skrzydłowe, drzwi drewniane bez przeszkleń / szyb (drzwi drewniane pełne) i przeszklone drzwi z naświetlem, drzwi z ościeżnicą lub bez niej, drzwi zewnętrzne z dostawką boczną lub górną (nadstawką), drzwi prawe i lewe i prawe, dobrze wyciszone akustycznie, bardzo ciche drzwi dębowe, drzwi otwierane do wewnątrz / do środka i drzwi otwierane na zewnątrz, drzwi pasywne i ciepłe drzwi energooszczędne – po prostu niemal każdy typ drzwi zewnętrznych premium, którego Państwo zapragną.

 

DRZWI WEWNĘTRZNE PREMIUM

Jesteśmy producentem drzwi wewnętrznych premium, które prezentujemy głównie na stronie dubinski.com.pl i na stronie na-wymiar.com: drzwi pokojowe na wymiar.

Drzwi do pokoju, salonu, kuchni i łazienki są przez nas produkowane w wersji bez szyb (czyli jako drzwi pełne), jak i jako drzwi wewnętrzne przeszklone, które są niezwykle popularne jako luksusowe drzwi do salonu.

 

CO JESZCZE PRODUKUJEMY?

Eleganckie drewniane drzwi wewnętrzne i zewnętrzne premium oraz wymienione na początku okna z drewna to wciąż nie wszystko, co produkujemy w naszej pracowni. Zamówić u nas można również drewniane meble na wymiar, przede wszystkim drewniane meble kuchenne, które prezentujemy głównie na stronie dubinski.com.pl (na której obecnie się znajdujemy), ale i tutaj: drewniane meble kuchenne na wymiar, tutaj: kuchnie na wymiar i tutaj: kuchnia na wymiar.

Oprócz produkcji mebli kuchennych, drzwi i okien zajmujemy się również renowacją zabytkowych wyrobów stolarki otworowej czyli drewnianych okien skrzynkowych, bram, drzwi wejściowych i wewnętrznych w kamienicach, pałacach, kościołach i innych budynkach znajdujących się pod ochroną konserwatora zabytków.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498