Kuchnie

Drewniane meble kuchenne na wymiar

Piekne kuchnie drewniane – prestizowe kuchnie do zabudowy, luksus

Drewniane kuchnie na wymiar

Jednym z najbardziej wymagającym pod względem projektowym pomieszczeniem w domu jest KUCHNIA. Jest to jedno z najczęściej używanych pomieszczeń, narażone na zmienne warunki środowiskowe, a także podwyższone parametry zużycia. Dlatego produkując kuchnie drewniane na wymiar w Pracowni DUBIŃSKI zwracamy szczególną uwagę na szereg elementów, stanowiących podstawę prawidłowego projektu, produkcji, a w efekcie zadowolenia domowników wynikających z użytkowania tego cudownego pomieszczenia, będącego sercem domu. Drewniane kuchnie na zamówienie to nasza specjalność.

 

MEBLE KUCHENNE DREWNIANE NA ZAMÓWIENIE – JAK DOKONAĆ DOBREGO JAKOŚCIOWO WYBORU?

Zwykle zaczynamy od zadania pytań:

  1. Jak często gotujemy – ergonomia kuchni
  2. Jak duża jest nasza kuchnia, czy chcemy mieć kuchnię otwartą na jadalnię i salon, czy ma być osobnym pomieszczeniem;
  3. W jakim stylu ma być nasza kuchnia – rodzaje frontów.

 

ERGONOMIA W KUCHNI

1.Prawidłowo zaplanowana kuchnia dzieli się na 5 stref: zapasy, przechowywanie, zmywanie, przygotowywanie i gotowanie. Każda z tych stref posiada swoje wyposażenie. Powyższe strefy powinny znaleźć sie w podanej kolejności, niezależnie od wielkości i kształtu mebli kuchennych.

2. Wysokość szafek roboczych w meblach kuchennych.W kuchni najczęściej pracujemy na stojąco i dlatego odpowiednio dostosujmy wysokość szafek dla osoby najczęściej gotującej. Eksperci twierdzą, że wysokość blatu kuchennego powinna wynieść od 10 do 15 cm poniżej wysokości łokcia, z tolerancją do kilku centymetrów, kiedy to z kuchni korzysta kilka osób. Dla szafek wiszących odległość między szafkami wiszącymi a powierzchnią blatu powinna wynosić minimum 45 cm. Głębokość szafek wiszących to najczęściej 28 – 30 cm.

Kuchnia razem z jadalnią czy osobno?

Kuchnia, która jest osobnym, zamkniętym pomieszczeniem spełnia najczęściej także funkcję jadalni używanej codziennie. Jest to bardzo dobre rozwiązanie pod warunkiem, że kuchnia jest odpowiednio duża czyli min. 15 m2. W tym wypadku najlepszym układem jest zabudowa w kształcie litery L lub w ostateczności U. W takim układzie przy ścianie, przy której nie ma szafek ustawia się stół. Często też w takiej zamkniętej kuchni ciekawym rozwiązaniem jest wyspa lub półwysep. W przypadku posiadania zbyt małej kuchi, stosuje się kuchnie otwarte na salon lub jadalnię. Takie kuchnie są często oddzielane od pomieszczenia sąsiadującego barkiem, murkiem lub wyspą, która też może pełnić rolę jadalni dla domowników. Oddzielać może także stół.

Meble kuchenne na wymiar – drewniane fronty

Jest to najszlachetniejsza wersja frontów meblowych. Do produkcji stosuje się różne gatunki drewna zarówno krajowe jak i egzotyczne. Do zalet frontów wykonanych z drewna zaliczyć należy unikalny rysunek, możliwość wyboru z pomiędzy szerokiej gamy gatunków, barwionych w różnych odcieniach, możliwość ich renowacji. Cechy fizyczne różnią się w zależności od gatunku drewna z jakiego są wykonane. Ten rodzaj frontów wyjątkowo dobrze nadaje się do łączenia z blatami wykonanymi z drewna lub blatami kamiennymi Otrzymujemy wtedy ekologiczny produkt wykonany z naturalnych materiałów. Produkowane na zamówienie meble kuchenne dzięki szlachetnym  frontom drewnianym nadają kuchni ekskluzywny, luksusowy wygląd.

Nasza pracownia specjalizuje się w wytwarzaniu frontów drewnianych wysokiej jakości. Jako jedna z nielicznych firm na rynku na potrzeby tworzonych dla Państwa drewnianych kuchni na wymiar opracowaliśmy własną metodę warstwowego klejenia drewna. Staje się ono dzięki temu wyjątkowo odporne na odkształcenia. Nasza unikalna technologia przynosi naszym klientom meble kuchenne o wyjątkowej stabilności i zachowanie bezpieczeństwa w długich i narażonych na paczenia elementach. W efekcie precyzyjne funkcjonowanie przez długie lata.
Listwy, kasetony i ozdobniki malowane są w częściach a dopiero później są łączone w całość, dzięki czemu Klienci otrzymują kuchnie drewniane najwyższej jakości, które będą wyglądały jak nowe przez wiele lat uzytkowania.

Blaty kuchenne

Z KAMIENIA Wykonywane na zamówienie z granitu, marmuru lub trawertynu, drogie, ale za to bardzo eleganckie. Odporne na różne czynniki, ale nieskutecznie zaimpregnowane mogą ulegać zaplamieniu. Za swoją wysoką cenę mają sporo zalet: są trwałe, bardzo twarde, dlatego odporne na uszkodzenia mechaniczne, odporne na wysoką temperaturę, pęknięcia i zarysowania, łatwo je się czyści i są idealne do różnych czynności kuchennych, np. zagniatania ciasta

KUCHENNE MEBLE DREWNIANE odpowiednio zaimpregnowane są odporne na działanie wody. Nasze drewniane kuchnie na zamówienie zaimpregnowane olejem łatwo odświeżyć, a gdy się zarysują, nawet odnowić. Meble kuchenne drewniane pokryte lakierem lub melaminą są odporne na zaplamienie. Niestety blaty drewniane nie są odporne na temp. powyżej 100°C, a źle zabezpieczone mogą się wypaczać i rozsychać. Nie są także odporne na uszkodzenia mechaniczne. Za to mamy bardzo miłą dla oka naturalność i szlachetny wygląd kuchni.

Jeśli chodzi o kuchnie na zamówienie przedstawione wyżej informacje to podstawa. Resztą zajmiemy się dla Państwa osobiście. Dobieramy odpowiednie zawiasy i okucia. Doradzamy jakie wyposażenie warto wykorzystać w Państwa meblach kuchennych. Naszym celem jest Państwa absolutna satysfakcja zarówno z jakości wykonania, poprzez wrażenie wizualne, aż po wieloletnią funkcjonalność. Wywodzące się z naszej pracowni meble kuchenne na wymiar to przyjemność korzystania, luksus i prestiż w Państwa kuchni.

Kuchnie prowansalskie drewniane – stylowe kuchnie z drewna

2. Kuchnia miłośników stylu prowansalskiego. Całość wykonana w litym dębie, powierzchnia szczotkowana pięknie wydobywa słoje drewna. Dekoracyjne rzeźby kwietne wraz z uchwytami postarzanymi podkreślają efekt.

Kuchnie drewniane na zamówienie, wysoka jakość kuchnie stylowe
Dobre kuchnie drewniane na wymiar producent meble kuchenne do zabudowy
Kuchnie drewniane olchowe logo Dubiński, kuchnie stylowe najwyższej jakości
Kuchnie drewniane, meble kuchenne na wymiar olchowe - szafka drewniana
Stylowe kuchnie na zamówienie, drewniane kuchnie do zabudowy
Kuchnie na zamówienie meble drewniane - kuchnie do zabudowy

14.

Meble kuchenne drewniane do zabudowy – kuchnie z drewna, meble do kuchni

15. Niezwykle bogate, stylowe meble kuchenne. W tej realizacji warto zwrócić uwagę na modne ostatnio wysunięcie korpusu szafek, podczas gdy drzwiczki i szuflady wchodzą wewnętrz korpusów. Taka konstrukcja konstrukcja nadaje meblom kuchennym eleganckiego wyrazu.

Piękne kuchnie drewniane dębowe na zamówienie – prestiż - najlepsze meble kuchenne detale

16. Portale, rzeźbione głowice w drewnie dębowym realizacji kuchni dębowej na wymiar podmiejskiej rezydencji.

Meble kuchenne drewniane na wymiar najwyższej jakości

4. Kremowe meble kuchenne drewniane. Ze względu na życzenie Państwa domu by meble posiadały gładką powierzchnię, zostały wykonane z drewna olchowego. Dekoracją samą w sobie są zacięcia opasek szafkowych i odpowiedni dobór uchwytów.

Kuchnie na zamówienie, stylowe meble kuchenne angielskie, prowansalskie, do zabudowy od producenta

5. Jedynym elementem mocno rzeźbionym w tej kuchni z drewna jest gzyms okalający kuchenkę.

Meble kuchenne na wymiar drewniane prowansalskie

6. Meble kuchenne do zabudowy w stylu prowansalskim. Przez biel powierzchni przebija błękitna poświata gruntu. To efekt delikatnego wytarcia powierzchni. Dobraliśmy również pasujące stylistycznie uchwyty, malowane w niebieskie kwiaty.

Meble kuchenne drewniane na zamówienie – producent ekskluzywnych mebli kuchennych

7. Stół i krzesła wykonane na zamówienie do klasycznej kuchni w stylu prowansalskim.

Kuchnie z drewna - meble kuchenne drewniane na wymiar - kuchnie do zabudowy stylowe szafka drewniana

8. Szafka na drobiazgi, bibeloty w połączeniu z półką na wino.

Kuchnie na wymiar w stylu angielskim - meble na zamówienie kuchenne

11. Masywna i imponująca kuchnia na wymiar w stylu angielskim. Czekoladowy kamienny blat kuchenny dopełnia całości.

Trwałe kuchnie dębowe producent, meble do kuchni na wymiar

13. Powierzchnia tych mebli kuchennych na wymiar zachwyca zarówno pod względem pomysłu jak i jakości wykonania. Kuchnia została wykonana w 100% z drewna dębowego.

Prowansalskie meble kuchenne o wysokiej jakości, stylowe kuchnie angielskie, prowansalskie, klasyczne, rustykalne z drewna sosnowego, dębowego, olchowego i inne

14. Te prowansalskie meble kuchenne zostały zaprojektowane i wykonane z najwyższą starannością i dbałością o każdy możliwy detal.

Kuchnie drewniane na wymiar, meble kuchenne stylowe angielskie, rustykalne, nowoczesne, klasyczne i prowansalskie

15. Przezierność farby na powierzchni tych mebli kuchennych dębowych, ukazuje unikatowy rysunek słojów drewna. Efektem dodatkowym jest przyciemnienie i przetarcie każdego rogu szafek.

Kuchnie drewniane debowe na wymiar – klasyczne meble do kuchni na zamowienie,

16. Drewno dębu doskonale sprawdza się, kiedy pragniemy podkreślić harmonię z naturą. W przypadku tej prowansalskiej kuchni dębowej słoje zostały podbite kolorem, a następnie wyszczotkowane i pokryte lakierem. Elementem dopełniających charakter tej kuchni wiejskiej posiadłości są malowane kwietnie uchwyty.

Kuchnie drewniane - kuchnie do zabudowy meble kuchenne na wymiar
Meble kuchenne klasyczne – piekne kuchnie na zamowienie drewniane meble kuchenne na wymiar
Drewniane meble kuchenne na wymiar - meble  na wymiar kuchenne
Kuchnie na wymiar - kuchnie drewniane meble kuchenne (meble kuchenne klasyczne)
Meble kuchenne na zamówienie drewniane kuchnie z dębu, z olchy i z sosny
Białe drewniane meble kuchenne na wymiar, trwałe i ekskluzywne kuchnie drewniane na zamówienie producent
Kuchnie na wymiar drewniane, meble kuchenne na wymiar - szuflady drewniane
Kuchnie stylowe – drewniane kuchnie na zamówienie meble do kuchni
Kuchnia na zamówienie, kuchnie na wymiar od producenta mebli kuchennych drewnianych
Kuchnie stylowe - kuchnie na wymiar meble kuchenne na zamówienie drewniane
Meble na zamówienie kuchenne stylowe, kuchnie drewniane olchowe na wymiar
Kuchnie na zamówienie, najpiękniejsze kuchnie drewniane na wymiar (kuchnie klasyczne i inne kuchnie stylowe) i filiżanki
Drewniana kuchnia w stylu rustykalnym meble dębowe meble kuchenne do zabudowy olchowe

39. Kuchnia w stylu rustykalnym. Wykonana z drewna olchowego, wykończona dębowym blatem.

Meble olchowe na zamówienie - drewniane meble kuchenne producent

40. Drewno olchowe doskonale nadaje się do wykończeń gładkich powierzchni kuchni w stylu rustykalnym.

Meble kuchenne drewniane rustykalne, piękne meble do kuchni na wymiar - uchwyty

41. Rustykalne uchwyty.

Kuchnie na wymiar drewniane - olchowe i dębowe meble kuchenne klasyczne, angielskie, rustykalne, prowansalskie, kuchnie stylowe

42. Połączenie gładkiej powierzchni olchowej kuchni w bieli i dębowego blatu kuchennego.

Prestiżowe kuchnie drewniane najwyższej jakości na wymiar producent – widoczne uchwyty mosiężne

43. Półki podtrzymywane mosiężnymi uchwytami.

Kuchnie na zamówienie drewniane na wymiar, meble klasyczne kuchenne

44. W rustykalnej kuchni podłoga biało czarna to niezbędny element designerski.

Kuchnie na zamówienie, meble klasyczne kuchenne - kandelabry do kuchni

45. Ciężkie kandelabry w połączeniu szkła i mosiądzu.

Drewniane kuchnie - meble na zamówienie kuchenne, elementy dekoracyjne

46. Zbliżenie elementów dekoracyjnych stanowiących o pięknie tej kuchni rustykalnej.

Kuchenne meble drewniane na zamówienie, stylowe kuchnie na wymiar

47. Przetarcia gładkiej powierzchni mebli.

Kuchnie na wymiar dębowe - meble do kuchni na wymiar, kuchnie stylowe producent

48. Dwa blaty kuchenne, każdy wykonany z innego materiału – dąb i konglomerat.

Jeśli podobają się Państwu nasze realizacje, zapraszamy do zapoznania się z pozostałą ofertą Pracowni Dubiński. Tworzymy dla Państwa między innymi:

drzwi drewniane  – zarówno drzwi zewnętrzne, jak i drzwi wewnętrzne

okna drewniane

schody drewniane.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego równiez w sytuacji, gdy nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498