Pokłady

Pokłady

Pokład

1.

Pokład

2.

Pokład

3.

Pokład

4.

Pokład

5.

Pokład

6.

Jeśli podobają się Państwu produkowane przez nas drewniane pokłady jachtów prezentowane na zdjęciach wyżej, może warto byłoby zapoznać się też z innymi realizacjami Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński? Pozostając przy jachtach i statkach zapraszamy na podstronę, na której prezentujemy produkowane na ich potrzeby drewniane meble: wnętrza jachtów i statków. Jeśli to Państwu nie wystarcza i są Państwo głodni kolejnych zdjęć, być może warto byłoby zapoznać się również z inną stroną, która powstała aby reklamować nasze aranżacje: meble jachtowe.

Oprócz drewnianych pokładów jachtów i statków oraz przeznaczonych na ich potrzeby mebli na wymiar, Pracownia Stolarki Artystycznej to przede wszystkim producent drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, drewnianych okien i mebli kuchennych. Omówmy miejsca gdzie je prezentujemy “po kolei”.

 

DRZWI ZEWNĘTRZNE PREMIUM

Dubiński to znany i uznany (nie tylko w naszym kraju) producent drzwi zewnętrznych premium. Ze zrealizowanymi przez nas projektami drzwi wejściowych można się zapoznać głównie w zakładce “drzwi zewnętrzne” na stronie dubinski.com.pl (na której znajdują się Państwo obecnie). Prezentujemy tam drewniane drzwi zewnętrzne z naświetlem oraz lite drzwi zewnętrzne drewniane pełne. Nasze realizacje drzwi wejściowych można też znaleźć na kilku innych, mniejszych stronach, które stworzone zostały z myślą o naszych Klientach zamieszkujących aglomerację warszawską (kolejność alfabetyczna: Błonie, Brwinów, Grodzisk Mazowiecki, Halinów, Józefów, Karczew, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Legionowo, Łomianki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Podkowa Leśna, Pruszków, Radzymin, Sulejówek, Wołomin, Warszawa, Ząbki, Zielonka, Żyrardów):

Na stronach tych mogą się Państwo zapoznać ze zdjęciami wyprodukowanych przez nas, bardzo różnorodnych drewnianych drzwi wejściowych premium, w tym drzwi dębowych, które charakteryzują się wyjątkowo dobrymi parametrami estetycznymi i (być może przede wszystkim) użytkowymi i funkcjonalnymi. Swoją ofertę jako producenta drzwi wejściowych kierujemy tam przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i jej bliższych lub nieco dalszych okolic.

 

DRZWI WEWNĘTRZNE PREMIUM

Dubiński to producent drzwi wewnętrznych premium. Zdjęcia naszych realizacji w tym zakresie prezentujemy przede wszystkim na stronie dubinski.com.pl, ale też na innej stronie (stworzonej w celu promowania naszych produktów): na-wymiar.com – drzwi pokojowe na wymiar.

Drzwi pokojowe, salonowe, kuchenne i łazienkowe projektujemy i produkujemy zarówno w wersji bez szyb (tzw. drzwi drewniane pełne), jak i jako drzwi wewnętrzne przeszklone (szczególnie popularne jako luksusowe drzwi salonowe).

 

CO JESZCZE PRODUKUJEMY?

Drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne klasy premium oraz wymienione na wstępie pokłady jachtów i meble jachtowe to oczywiście nie wszystko czym nasza pracownia stolarska się zajmuje. Projektujemy i produkujemy też drewniane meble kuchenne (oprócz strony dubinski.com.pl na której obecnie się znajdujemy zdjęcia naszych drewnianych mebli kuchennych można tez znaleźć m.in. tu: meble kuchenne drewniane, tu: kuchnie drewniane i tu: kuchnia drewniana na wymiar.

Oprócz produkcji drewnianych pokładów jachtów, mebli na jachty i statki, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych oraz mebli kuchennych zajmujemy się też produkcją okien drewnianych (okna dębowe, okna meranti, okna olchowe itd.) i rewitalizacją zabytkowych wyrobów stolarki otworowej: drewnianych bram, drzwi wejściowych czy okien skrzynkowych.

Zapraszamy do kontaktu!

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498