Wnętrza

Marine - wnętrza

Marine - wnętrze

1.

Marine - wnętrze

2.

Marine - wnętrze

3.

Marine - wnętrze

4.

Marine - wnętrze

5.

Marine - wnętrze

6.

Marine - wnętrze

7.

Marine - wnętrze

8.

Marine - wnętrze

9.

Marine - wnętrze

10.

Marine - wnętrze

11.

Marine - wnętrze

12.

Marine - wnętrze

13.

Marine - wnętrze

14.

Marine - wnętrze

15.

Marine - wnętrze

16.

Marine - wnętrze

17.

Marine - wnętrze

18.

Marine - wnętrze

19.

Marine - wnętrze

20.

Marine - wnętrze

21.

Podobają się Państwu produkowane przez nas drewniane wnętrza jachtów i statków prezentowane na zdjęciach wyżej? Jeśli tak zachęcamy do zapoznania się też z innymi realizacjami Pracowni Stolarki Artystycznej Dubiński. Pozostając przy jachtach i statkach zapraszamy na podstronę, na której prezentujemy produkowane na potrzeby większych jednostek pływających: drewniane pokłady jachtów i statków. Jeśli to Państwu nie wystarcza i są Państwo głodni kolejnych zdjęć, prawdopodobnie byłoby warto zapoznać się też z inną stroną, na której promujemy swoje aranżacje wnętrz na jachtach i statkach: meble na jacht.

Oprócz drewnianych wnętrz jachtów i statków w Pracowni Stolarki Artystycznej zajmujemy się produkcją drzwi wewnętrznych i wejściowych, drewnianych okien oraz mebli kuchennych na wymiar. Przedstawmy miejsca gdzie te realizacje prezentujemy po kolei”.

 

DREWNIANE DRZWI WEWNĘTRZNE

Pracownia Stolarki artystycznej Dubiński to producent drzwi wewnętrznych premium. Zdjęcia naszych drzwi pokojowych, salonowych, kuchennych i łazienkowych  prezentujemy przede wszystkim w ramach strony dubinski.com.pl, ale też na innej stronie stworzonej aby promować nasze produkty: drzwi pokojowe na wymiar.

Drzwi wewnętrzne projektujemy i produkujemy zarówno jako drzwi drewniane pełne (bez szyb), jak i jako drzwi wewnętrzne przeszklone (szczególnie jako piękne, ekskluzywne drzwi do salonu).

 

DRZWI ZEWNĘTRZNE PREMIUM

Jesteśmy znanym i uznanym (nie tylko w naszym kraju) producentem drzwi wejściowych premium. Nasze realizacje drzwi wejściowych można znaleźć głównie w zakładce “drzwi zewnętrzne” na stronie dubinski.com.pl (na której obecnie jesteśmy). W zakładce tej prezentujemy zdjęcia drewnianych drzwi wejściowych z naświetlem oraz drzwi wejściowe z drewna litego (drzwi pełne). Zdjęcia drzwi wejściowych przez nas wyprodukowanych można też znaleźć na kilku mniejszych stronach, które powstały z myślą o mieszkańcach aglomeracji warszawskiej (Warszawa i – kolejność losowa – Otwock, Zielonka, Błonie, Milanówek, Wołomin, Halinów, Ożarów Mazowiecki, Józefów, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Piastów, Marki, Podkowa Leśna, Nowy Dwór Mazowiecki, Żyrardów, Karczew, Pruszków, Łomianki, Brwinów, Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, Radzymin, Sulejówek, Ząbki, Legionowo, Mińsk Mazowiecki). Oto one: drewniane drzwi zewnętrzne w Warszawie, drewniane drzwi wejściowe do domu, drzwi wejściowe drewniane Warszawa.

Na wymienionych wyżej stronach mogą się Państwo zapoznać ze zdjęciami wyprodukowanych przez Dubińskiego drewnianych drzwi zewnętrznych, w tym oczywiście szczególnie popularnych drzwi dębowych o wyjątkowo dobrych parametrach użytkowych, funkcjonalnych, ale i estetycznych.

 

CO JESZCZE PRODUKUJE NASZA PRACOWNIA STOLARSKA?

Drewniane drzwi wejściowe i drzwi wewnętrzne klasy premium oraz wymienione już na wstępie wnętrza ekskluzywnych jachtów, statków i ich drewniane pokłady to wciąż nie wszystko co produkujemy. Wytwarzamy też meble kuchenne z drewna (które oprócz strony dubinski.com.pl na której obecnie jesteśmy można też podziwiać m.in. tu: tu: kuchnie drewniane, tu: meble kuchenne drewniane i tu: kuchnia drewniana na wymiar.

Oprócz drewnianych pokładów jachtów, mebli na jachty i statki, drzwi wejściowych i wewnętrznych oraz mebli kuchennych na wymiar produkujemy też okna drewniane (dębowe, meranti, olchowe itd.) oraz rewitalizujemy zabytkowe wyroby stolarki otworowej: drewniane bramy, drzwi zewnętrzne i okna skrzynkowe.

Nie znaleźli Państwo na naszej stronie internetowej tego, czego szukali? Wciąż mogą Państwo zadzwonić i zapytać o poszukiwany produkt, do czego serdecznie zachęcamy.

Dubiński

DUBIŃSKI – Pracownia Stolarki Artystycznej

83-110 Tczew, ul. Gdańska 32

tel. (+48) 58 53 03 200

kom. (+48) 604 756 498

email: biuro@dubinski.com.pl

Oddziały Dealerskie

Oddział Warszawa

Olga Bączkowska
Email: olga@dubinski.pl
Kom: +48 502 898 806

Salon pokazowy
Ul. Kokoryczki 5 witryna U3
04-191 Warszawa

Oddział Polska Południowa

Radosław Dubiński
Email: wroclaw@dubinski.pl
Kom: +48 602 608 050

Oddział Polska Północna

Żaneta Dubińska
Email: zaneta@dubinski.pl
Kom: +48 602 647 347

Meble kuchenne

Michał Dubiński
Email: michal@dubinski.pl
Mobile: +48 604 756 498